Fluence Gizli Özellikler

azado7

Kayıtlı Üye
42-Konya
Arkadaslar programa gerek yok.
1.adim anahtari kapi kilidinde acma tarafinda 5 sn tutun.
2.adim arabayi calistirin ve 4 cami indirn.
3.adim arabayi stop edin camlar acik kalacak sekilde arabadan cikin.
4. Adim kumanda dan kapama tusuna iki defa basin ve camlarin kapandig8na sahit olun...

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
4. Adim kumanda dan kapama tusuna iki defa basin ve camlarin kapandig8na sahit olun...

Merhablar O Dediğiniz 2012 ve Üzeri Araçlar İçin Geçerlidir...

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence Kullanıcılı Arkadaşlarıma güzel bir haberim kumandadan bağaj açma 2013 model altı flularda kumandadan cam kapama sadece ön 2 cam için açılırsa otoban sinyali program ile altifleştiriyorum gaziantepdeyim yaptırmak isteyenler özelden ulaşabilirler...

Uyumlu ODBII cihazı bugün geldi hemen denedim. Camlar kumanda dan kaldırma oldu ancak, arka camlar hiçbir şekilde düğmeden acılmıyor. Ne şofor tarafındaki düğmeden ne arka kapı üstündeki düğmeden. Sizde de böyle birşey oldumu?

AŞiKaR

Reşit Karataş , 2013 Fluence dCi,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uyumlu ODBII cihazı bugün geldi hemen denedim. Camlar kumanda dan kaldırma oldu ancak, arka camlar hiçbir şekilde düğmeden acılmıyor. Ne şofor tarafındaki düğmeden ne arka kapı üstündeki düğmeden. Sizde de böyle birşey oldumu?

Şimdiye Kadar 20 Yakın Araçta Yaptım Herhangi Bir Sorun Çıkmadı...

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Ustat denemissinizdir ama sofor kapisindan kumanda edilen cocuk kilidi aktif olabilir mi?

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

expercions

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şoför tarafındaki Düğmeler cocuk kilidi aktif ken bile çalışır.

Ben kurulumu yaptım . demo olarak çalıştırıyorum sorun yok. ancak mini ODBII2 bluetooth cihazım ile araca bağlanmayı başaramadım. resimdeki hatayı alıyorum .
yardımcı olabilcek varmı?

Ustat denemissinizdir ama sofor kapisindan kumanda edilen cocuk kilidi aktif olabilir mi?

batari

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

her seferinde bunu mu yapacağız? birde bu 1. adımı anlamadım. anahtarı kapı kilidinde açma tarafında 5 sn tutun ne demek, neresi oluyor kapı kilidinin açma tarafı ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
her seferinde bunu mu yapacağız? birde bu 1. adımı anlamadım. anahtarı kapı kilidinde açma tarafında 5 sn tutun ne demek, neresi oluyor kapı kilidinin açma tarafı ?

Bir kere yapmaniz yeterli tanima islemi gerceklesince bir daha boyle yapmaniz gerekmez.

bilgiveren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu araçta 2011 model extrme. İstanbulda

2011 EDC Extreem aracımda bende cam kaldırmayı aktif etmek istiyorum ancak istanbul dayım. Clip ile aktif ettiniz sanırım. Nasıl yapmamız gerektiğini tarif edebilirmisiniz? Özelden de yazabilirsiniz?

Moderatörün son düzenlenenleri:

bilgiveren

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir arkadaş gündüz farını aktif ettirmeye gitmiş arkadaşın arabasının tüm beyinlerini karıştırmışlar yetkili servisler düzeltemedi beyinciye gitti oda düzeltemedi İstanbul Çekmeköy'de bir yere gitti onuda renault servisi önerdi Çekmeköy'de beyinleri yaptılar. Bu işler ayak altına düşmüş önüne gelen yapıyor dikkatli olmakta yarar ve bende cam otomatiğini açtırdım benide servis yönlendirdi o kişiye.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[/QUOTE]

Moderatörün son düzenlenenleri: