Fluence h7 led aydınlatma

sevdamin_nehri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende aldım ondan 20 tanesini 12₺ ye iyi onlar [emoji4][emoji106]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led ampül muayeneden geçiyor. Alınacak led ampülün ölçüleri önemli. Fan sistemi arka tarafta sağa sola çapmamalı. Alınacak üründe ledler alt üst konumda olmalı. Yatay olanlar verim olarak düşük. Ledleri çipleri ufak olmalı odak sıkıntısı çıkmasın diye. Pc başına geçince aldığımız ve hali hazırda kullandığımız ürünlerin linklerini vereceğim. Geceuçuşu.com sitesinde bolca makale fotograf mevcut. Oradan da bilgi alabilirsiniz.

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eli ayağı düzgün ürünler 50 dolar civarı. Xenon ampül gerçekten çok vasat yanında bırakın halojeni

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Balastlı ledlerden almalı. Diğerleri ışık vermiyor. Ancak görüntü olarak kalıyorlar.
Aliexpressde baktım 30$ civarı fiyatlar var. Pek makul gelmedi bana 10-20 ₺ fazla verip buradan almalı.
Hem garantisi olur hem de beklemezsiniz.
Muayeneden geçmiyor diye biliyorum. Ama balastı saklayıp geçilebilir mi bilemem.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayenede şartname belli. Gaz deşarjlı ampuller kalıyor. Led ile muayeneden kalınır ancak hatalı veya vasat ürün ile ciddi odak sapmaları olursa

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tr de eli ayağı düzgün iş yapan ürünler 250 300 tl. 20 30 gün beklemek daha iyi. Hem ürün kalitesi hemde satıcı referansına göre hareket edilmeli

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkçası ben orjinal xenonların yanında sisler de beyaz renkli olsun diye led ampül düşünüyorum. Beyaz renk ışığın sisler için en kötü seçim olduğunu çok iyi biliyorum.İstanbulda sis olmuyor zaten. Amacım işlevden çok görsellik. Bu nedenle aydınlatma yapmasını beklemiyorum ledlerin. Hoş scenic 2 orjinal xenon far kısa aydınlatma konusunda sabıkalı, önünü zor aydınlatıyor. Varsın sislerde işe yaramasın :)

Servet Aydın

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ne olursa olsun odak problemi çıkarmayan ürünler kullanın. 700 800 lümenlik led epey göz alır ;)

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çinliler lümen konusunda doğru söylüyorlarsa dikkat ederim :) adamların uzunluk ölçüleri bile çakma, bizimkileri tutmuyor :)

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O halde ürünü alan burada paylaşırsa sonucuyla beraber hepimiz bilgilenmiş oluruz.
Ben jant ve lastikleri yenildiğimden 2 ay nadasa kalacam.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi