Fluence hararet ya da gösterge sorunu

namelesshero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, 2012 model 1.6 bezin+lpg li fluence aracım var, kız olmasına rağmen hararet göstergesi 1 hafta önceye kadar normaldi hararet göstergesi 1.kademe sonra 2. Kademe ye çıkıyor, daha sonra tekrar 1.kademeye düşüyor. Orjinal Hararet müşürü ve termostat değişti şimdide 2.kademeye çıkıyor sonra 3.kademeye çıkıyor tekrar 2.kademeye düşüyor. Araçta herhangi bir zorlama yok sadece kalorifer açık. Bunun nedenini bulamadık açaba böyle bir durumla karşılaşan oldu mu bu sorun nasıl çözülebilir.

Son düzenleme:

oguz_as29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracimdada seninki gibi problem var zorlayinca 2kademeye cikiyo sonra 1 kademeye dusuyo yarin deyiscem kople sonuc belli olur yazarim benim aracim dizel ..uzun zamandir benimki boyle herhangi bir sorun yok sadece gostergede ortada durmasi icin degisiyom frum basliklarina bakarsan bende bu konu ile baslik acmistim..

namelesshero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Baktım forumdan mesajlara fakat problem var ama çözüme ulaşmış bir şey yok. siz de düzelirse bilgi verirseniz sevinirim. Kolay gelsin.

oguz_as29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş ben dun deyıstım komple termostatı orjınal 83 termostata ve muşur her sey normal dıjıtal gösterge ortada durmaya başladı ..ve termostatı kendım deyıstım

oguz_as29

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş dun deyiştim ben hersey normal dıjıtal gösterge tam ortada duruyo senın taktığın muşur kaçlıkltı bunların orjınal muşur 83 luk sen 87 lık takmış olmayasın ..