Fluence hareret sorunu

beyto52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soguk havalarda normal motoru sıkıstırmayınca 1 tık cıkar ama 3 vıtesde bı rampada 4 bın devıre kadar bas bakalım ortaya gelır ozmn hava sartlarından kaynaklı uzun yoldada sabıt hızlarla gıdıldıgı ıcın 1 veya 2 tık yukselır hararet 5 yıldır fluence kullanıyorum 2. fluencem 2 sındede boyle ...

Network

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu kötü yazılım sorunu. Araç normal ısısına gelince 3 tık göstermesi lazım. Ama pratikte 1 tık gösteriyor motoru yüksek devirde kullanınca 3 tık gösteriyor. Hatta ilginçtir ki 2 tık göstermeden direk 3 tık birden gösteriyor. Yani kafasına göre çalışan bir sistem. Araç ısısı hakkında gerçek bilgi değil sadece bir şeyler gösteriyorum diyor.

padaroglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dün 250 km yol yaptım hararet göstergesi bir çizgiden yukarı çıkmadı. Bende bir ara servise sormuştum normal demişti. Arabam euro5 motor 90 beygir.

diplomali_amele

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar ;
dijital gösterge ve manuel gösterge olarak mı ayrılıyor konuşmalar
yanıyor -çıkmıyor gibi kelimler gördümde kafam karıştı

Network

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dijital göstergeden bahsediyoruz.

ugrgks

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşım,
Aynı olay benim aracımda da vardı.(2012 business E5 dijital göstergeli) Servisin teki normal dedi ama ben termostattan şüphelendiğimi söyledim. Diğer bir servise götürdüm normal olmadığını büyük ihtimalle termostattan oluğdunu söyleyip randevu verdiler. Sonuç; termostat değişti. Şuan tek çizgi başlayıp ortada sabitleniyor. İkinci çizgi büyük ilk çizgiye göre. Bir servise göstermeni tavsiye ederim. Hayırlı günler.