Fluence Hava Filtresi

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plastik felan koymayın basınçla kutuyu kırma ihtimali yüksek. Bulaşık süngerini kullanbilirsiniz :) Hatta uğraşmayın serviste hava filtresine izalasyon yaptırın. En güzel teknik çözümü sıfır araçların kenarlarında bulunan darbe koruyucu küçük süngerlerden bulup koymak ses mes kalmazz :)

:eyv kesinlikle.. bu sorunun başka çözümü yok..

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Plastik felan koymayın basınçla kutuyu kırma ihtimali yüksek. Bulaşık süngerini kullanbilirsiniz :) Hatta uğraşmayın serviste hava filtresine izalasyon yaptırın. En güzel teknik çözümü sıfır araçların kenarlarında bulunan darbe koruyucu küçük süngerlerden bulup koymak ses mes kalmazz :)

ne basıncı varmışki orda hiç birşey olmaz yalıtım yaptırdım gene ses var bende en iyisi araya köpük atmak

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu hava fltresi işine çözüm buldm arkadşlar kendi çapımda... sesinn kesin ordan geldiğini netleştirdim.. sıkca tutup hafif bastrınca ses kesiliyordu.. Bende akü ile hava fltresinin kutusunun arasna ısı yalıtmlı bir snger koydum sert biraz şuanlık sesi kesdi.. hava fltresinin arkasna dgruda baskı yapınca içeri giden ses kesiliyor. Ama brşy olur diye henüz deniyemedim onu