Fluence için bi-xenon ve mercek far

panizziksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar araç business modeli ve cenmax xenonları eniştem beğenmedi.mercek far setini istiyorum ama bixenonmu bılmıyorum d2s mercek çalışması yapalım dedik çok sorun oldu komple al tak set kaça malolur acaba?birde bızımkıler 1 aylık takas falan düşünen olursa onuda yazmak isterim.yada başka bi çözüm?junjan yada sonar gibi şirketler daha çıkrmamış sanırım.
birde arkada torsion mu var gene?onu bir diş indirsek olurmu araç çok yüksek duruyo kule gergisi ve bunu yapmayı düşünüyorum
birde 85 ile 105 arasında sadece sabit ve değişken geometrili turbo farkı varmış galiba.tahmini turbo fiatını biliyormusunuz?birde 85 lik için çip var onu alsam arabayı turbyu değiştirsem aynı çip 105 içinde olurmu ki?saygılar

Moderatörün son düzenlenenleri:

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Far konusunu modifiyeden sorumlu ve anlayan arkadaşlar yanıtlar.
Arkalarda torsiyon yok,bağımsız süspansiyon sistemi ve helezonlar var,4 tekerinde yaylarını değiştirerek aracını leyleklikten kurtarabilirsin...
85 hp ve 105 hp arasında,yazılım,turbo,beyin ve enjektör farkı var,chip alınan bir şey değildir.
Aracın orjinal yazılımıyla oynanarak gücünün arttırılması işlemine chiptuning denir.
85 hp aracın sadece chiptuning ile 105-110 aracında bir güce erişebilir...

KRMH

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selamlar araç business modeli ve cenmax xenonları eniştem beğenmedi.mercek far setini istiyorum ama bixenonmu bılmıyorum d2s mercek çalışması yapalım dedik çok sorun oldu komple al tak set kaça malolur acaba?birde bızımkıler 1 aylık takas falan düşünen olursa onuda yazmak isterim.yada başka bi çözüm?junjan yada sonar gibi şirketler daha çıkrmamış sanırım.
birde arkada torsion mu var gene?onu bir diş indirsek olurmu araç çok yüksek duruyo kule gergisi ve bunu yapmayı düşünüyorum
birde 85 ile 105 arasında sadece sabit ve değişken geometrili turbo farkı varmış galiba.tahmini turbo fiatını biliyormusunuz?birde 85 lik için çip var onu alsam arabayı turbyu değiştirsem aynı çip 105 içinde olurmu ki?saygılar

öncelikle sitemize hoşgeldiniz 1 bi-xenon dan önce ben kendi fluence mde kısalarda ve sislerde 8000k shield xenon kullandım herkes uzunlarını kapat diyordu projektör gibiydi aracı spor yay ile indirebilirsiniz ben 3.5cm h&r kullandım yol tutuşu ve görüntüsü inanılmaz şekilde değişti sitede resimleri mevcut görebilirsiniz şuan fluence 85hp için chiptuning yazılımı çıkmadı benim bildiğim ama çıkmışta olabilir bahsettiğiniz işlem çok maliyetli olacaktrı en az 4bin 7bin tl arası fakat chiptuning le 105 hp den daha iyi sonuçlar alınabilir muratcan arkadaşımız mck motorsport bu konuda size yardımcı olacaktır

Son düzenleme:

panizziksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault Modifikasyon Powerbox 179 EUR

power box takıcam chip tuning değil.turbo değişken geometrili diye biliyorum enjektör eminmisin?intercooler farkı dedim önce ama adamlar yenı 1.6 vw motoruna bıle yapmışlar zaten.:)
azıcık bilgim var dostlar:)
buda boostlamı açıldığına dair sorumun cevabı turboya yüklenmeden yapılan bir upgrade işlemi.

Turboya takılmaz turbo basıncı yükselmez turbo arızasına yol açmaz. web adresimizden izmir bayimizi bulabilirsiniz

Renault Yedek Parça Far Takımı 700 TL

bende cenmax var 450 tl vermıstım ama cizgi oluyor aydınlatırken diye cıkardık.d2s ıde kesmeye bıcmeye kıyamadık yoksa hellada var duruyo mercekleri.

yayı kaca aldınız?sertleştımı?cok berbat bi salınım yapıyo sportstourerda elektrıklı dıreksıyondanmı nedır megane 2dede vardı uzun kasislerdeki esnemesi

panizziksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten nasıl bir çamurluksa o çizgiyi yakalıyım diye leylek modu.alt hava akışına bakan yok.understeeri kaldırayım diye sen bütün ağırlığı bindir alete koptumu önü alabilirsen al bakalım geri.yay ları merak ettim linki varsa resmin dostum?
far konusu önemli beyler.

panizziksk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bide çipteki sorum şuydu 85 liğe aldım arabayı 105 yaptım aynı cıple 132 yakalayabilirmiyimdi.