Fluence için hava filtresi,polen filtresi,yağ filtresi,yakıt filtresi

drfaruk53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence için hava filtresi,polen filtresi,yağ filtresi,yakıt filtresi alacağım.internetten sipariş vereceğim.dolayısıyla marka önerisi,link, ya da elinizde mevcut filtre resimleri varsa paylaşmanızı istiyorum.
Aracım Fluence 1.5 dCİ Extreme EDC,motor no:K9KN...

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bir kere hepsinin orjinalini almalısınız. Eğer servis fazla ücret çıkarıyorsa özel servislerde de orjinallerinin değişimini yaparlar. Kolay gelsin.

srcn26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aynı soruları bende soracaktım konu kalabalığı yapmıyayım buradan takip edeceğim. Aracın modeli nedir ? benim 2012 euro 5 diye biliyorum yağ çeşidi buna göre değişebiliyor. yanlışım varsa düzeltin lütfen

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Link vermeye gerek yok Fluence 1.5 Dci orjinal polen filtresi, yağ filtresi vs. Şeklinde gittigidiyor üzerinden n11 üzerinden sanalpazar ve hepsiburada üzerinden arama kısımlarından bularak satın alabilirsiniz hepsiburada hariç diğerlerinde gelen ürünün paketini açmadan şuanki arabanızdaki ürünle aynı mı diye kontrol edebilirsiniz seri numara parça numarası marka vs. Bakarak yine hepsiburada hariç diğerleri gelen ürüne tamam derseniz 3+1 gün içerisinde ürüne onay verip satıcıya parayı aktarırsınız eğer sahte çakma uyuşmazlık varsa paketi açmadan 7 veya 14 gün içerisinde iade hakkınız var site zaten onayı durdurma işlemi yapabiliyorsunuz ama otomatik para aktarımını 3+1 günde yapıyor siz müdahele etmezseniz. Hepsiburada hakkında da bilgi isterseniz aktarırım alıcı onaylamalı değil ama form oluşturarak geri gönderim yapabilirsiniz özel yetkili servis vs. Gelen parçaları teğet edersiniz. Yada htmakine nin dediği gibi özel serviste direk halletirin.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tosunpasha26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğerleri icin yorum yapamam ama mazot filtresini mutlaka ama mutlaka orjinal mais alın. Yalniz dikkatli olun piyasada orjinaline benzer yan sanayi ürünler var. Araçlarımız yakıt konusunda çok narin ve seçici.

Notbeş ile gönderildi.

Winston75

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben hepsiburadadan 5 lt yağı 80tl gibi aldım. N11 den bosh marka hava yağ polen filtrelerini de aldım. ( Almanların kötü ürünü yoktur kanımca). Arka balata takımını da 80 tl gibi bir rakama aldım. Sonrasında keşke önleri de orjinal yerine bosh alsaydım dedim. Hem hiç ötmediler hem alışma evresini hissettirmediler.
Servis balata hariç 850 tl fiyat vermişti. Hepsi işçilik dahil 250 gibi bir rakama bitti. Fark çok.

Tapatalk işkencesi ile yazdım.