Fluence için orjinal twitter serviste yokmuş...

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar geçen hafta 1.5 Extrem aracım için servisten twitter istedim. İki tane bose marka getirttiler tanesine 38 lira dediler aracımda ses tesisatı çekili olduğu halde koymamışlar ancak işin tuhaf yanı gelen twitterler uymadı!!! Fluencenin satılan orjinal twitteri yok mu? taktırıp memn un kalanlar var mı?

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Ben Taktırmıştım Fluence Ve Kangoolarıma Şimdi Geçen Gün Bende Son Kangooma Taktırayım Dedim Fiyat 38 Lira Yanlız Parça Yok Görünüyor Ama Şans Buldular Bir Çift Henüz Takılmadı Ama Takılacak Yakında İnşallah

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam Anıl TD nickli abimiz cadence marka mid tiz takımı taktırdı uymuştu onunkiler dün bende dinledim gayet güzel konuyu görünce cevaplayacaktır.

SERHAT YILMAZ

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaş orjinal istiyor mert ayrıca sadece tiz istiyor. Anıl direk mid takımı bağladı hoparlorleri değişti yani arkadaşın istedii sadece ufak tizler..

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaş orjinal istiyor mert ayrıca sadece tiz istiyor. Anıl direk mid takımı bağladı hoparlorleri değişti yani arkadaşın istedii sadece ufak tizler..

Anladım ne demek istediğini...Anıl abi mid-tiz takımı bağladı diye biliyorum ve cadence marka tizler uydu örneğim sadece tweeter içindi...:)

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar geçen hafta 1.5 Extrem aracım için servisten twitter istedim. İki tane bose marka getirttiler tanesine 38 lira dediler aracımda ses tesisatı çekili olduğu halde koymamışlar ancak işin tuhaf yanı gelen twitterler uymadı!!! Fluencenin satılan orjinal twitteri yok mu? taktırıp memn un kalanlar var mı?

Arkadaşım ses tesisatı çekili olduğu halde koymamışlar demişşsin... Twiitern olduğu yerlerin içi boş mu şimdi. Acaba benim araçda da öylemidir.

16-UğUR-55

Uğur Kaymak,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşım ses tesisatı çekili olduğu halde koymamışlar demişşsin... Twiitern olduğu yerlerin içi boş mu şimdi. Acaba benim araçda da öylemidir.

Evet aynen öyle
Boş olma ihtimali var.
kablosu çekili ama cihaz yok.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Bugün twitter ı koymayan yarın tesisatıda kaldırır,örnek Yeni Kangoo...:D

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyide burada bir yanlışlık var, bose marka ürün bose sistem için olmasın? Parça numarasından bakılmalı, normal şartlarda takımı 50Tl olması gerekliydi. Adet fiyat 38Tl zaten pahalı, üzerine de uymuyor olması yanlış parça ihtimalini yükseltiyor.

AlpAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende twitter var sanıyordum, sesi biraz daha artırabilir miyiz diye bir elektronikçiye gittiğimde o söyledi. Kapağı kaldırdığımda altında twitter yoktu ama tesisatı var :))) tesisata uyacak malzeme yok :)) böyle bir hal işte..