Fluence için yardim lütfen.. (acil)

goodyear41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
öncelikle herkeze merhaba.. tanışma formuna girmeden apar topar burada konu açtım kusura bakmayın.. acil yardıma ihtiyacım var.. daha doğrusu fikir diyelim.. görüşler benim için önemli.. fluence privilege 1,5 dci EDC 110 bg Euro5 ve fluence bold edition 1,5 dci EDC 110 bg Euro5.. her ikiside makyajSIZ ve 55 bin TL ye anlaştım..

1.si; bu araçlar için bu fiyat nasıl?

2.si; makyajlı kasa çıkmışken makyajsızı tercih etmek ne derece doğru?

ve son olarak, makyajlı fluence fiyat oldukça yükseklerde seyrediyor şuan.. privilege donanıma sahip bir araç için 64 bin TL lerdeler ve esnemiyorlar..

baştada dediğim gibi, fikirleriniz benim için önemli arkadaşlar.. şimdiden çok teşekkür ediyorum.. saygılar..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ikisi arasında fiyat farkı çoksa ve fark etmez makyajsız olsun ben rahatsız olmam diyorsanız makyajsızını alın diyorum.

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şahsen bold versiyonuna hiç ısınamadım

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Açıkcası makyajlıyla bu kadar fark varsa makyajsızını almazdım gider 2.el temiz alırdım en azından çok fazla zarar etmem ki her zaman yaptığım bir taktiktir hatta kâr ettiğim bile oluyo ticaret amaçlı yapmadığım halde :)

goodyear41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğim gibi privilege ve bold edition için 55 bin tl fiyat anlaşması yaptım.. makyajlı deyince fiyatlar 64 lere çıkıyor..

goodyear41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
buda iyi bir fikir.. teşekkürler

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
dediğim gibi privilege ve bold edition için 55 bin tl fiyat anlaşması yaptım.. makyajlı deyince fiyatlar 64 lere çıkıyor..

9 bin fark, bugün fiyatıyla 39-40 depo mazot eder, karar sizin allah gönlünüze göre versin.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Makyajlının gösterge panelide farklı lakin o kadar para vermeye değermi orası da var...
Dışarıdan far ve tampon tasarımı dışında bir fark görünmüyor,olmadı gider ön tarafı yeniletirsin al sana makyajlı Fluence...:eyv

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet bende ki business için ben düşünüyorum ön tamponu yeniletmeyi tam olarak uyum sağlarsa bi süre çıkma parçaya düşmesini bekleyecem bana daha mantıklı geldi :eyv