Fluence ile kaza yaptim airbag acilmadi...

Mrt Ünal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
herkeze tesekkurler dava acmayı dusunuyorum... fıkırlerınızı merak edıyorum....?

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok çok geçmiş olsun bi daha kaza yaparsanız sensörlere gelmesine dikkat edin :(

Mrt Ünal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sase felan hepsı dagıldı onur...

19bao07

Bilgi Girilmemiş
açın davayı.. ama kesin reno bişey bulur haklı konuma getirir kendini.. illa arabanın 110-120yle önden kamyona falan mı girmesi lazım airbag acması ıcın..nası bi sensör anlayışı var renonun anlamıyorum..çoğu kazada durum bu..

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun, allah beterinden korusun. hava yastığının açılması gerekir görüntü itibarıyla niye açılmamış ilginç. araç kaç modeldi, bir ara bazı serilerde airbag açılmama ihtimaline karşı servise gidip yazılım güncelleştirmesi gerek filan diye duyumlar almıştık.

Mrt Ünal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
açın davayı.. ama kesin reno bişey bulur haklı konuma getirir kendini.. illa arabanın 110-120yle önden kamyona falan mı girmesi lazım airbag acması ıcın..nası bi sensör anlayışı var renonun anlamıyorum..çoğu kazada durum bu..
dava acıcam da avukat expertız raporu ıstıyo..neova sıgorta bız raporu mahkeme ısterse verırız dıo...?

Mrt Ünal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2010 arac...

Leonstyle

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gecmis olsun tabikide dava acın airbagin acılması lazım böyle bir kazada bazı araçlarda ön tamponu sert vursan airbag acılıyor sizde bayağı dağılmıs arac acılmamıs

PERFECT-STROM

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok büyük geçmiş olsun allah beterinden korusun