Fluence ilk defa aldım sorularım var?

beyuzman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar bu forumda ilk yazım 2012 fluence araba aldım ancak joy mu? bussines mi bilemedim bunun için hasar kaydı sorguladım oradan gelen mesajda joy 1.5 90hp olduğunu öğrendim ama internete baktığımda bu pakette olanlarda ön gösterge dijital ancak benimki analog.

Bir kaç sorum var.

- kocaeli'de yaşıyorum Tamponu nerede boyatabilirim gri renk

- Aracım hasar kaydı yok. 1 değişen çamurlukta ve 2 çamurluk boyalı motoru çok iyi 2 gün önce Şanlıurfa'dan Kocaeli'ye geldim sorunsuz geldim 215binde km. acaba tahmini fiyatı nedir.

- ufak çizikler var bunları nasıl kapatabilirim.

Son düzenleme:

duhanzs

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fluence kasaları aşagıdaki gibi. Joy ve Authentique en boş kasaları. ama gelen mesajlar genelde noter ne işlerse o çıkıyor yani çokta inanmayın. https://vinformer.su/index.php?setLng=en bu linkten bakın şase numaranıza göre yada servise gidin onlar söyler.

Authentique

Bold Edition

Business

Dynamique

Elegance

Extreme

Extreme Edition

Icon

Joy

Privilege

• Touch
  • aracınızda hasar kaydı yoksa servis dışında kasko yada sigortasız yapılmıştır. ortalama 100-110 arası rağbet goruyor. ufak cızıklerı pasta cıla ıle kapattıramazsanız celık rutuş denen ısleme tabı tutarak kapattırabılırsınız. servıs konusunda tercıh sızın ama bosch car servıce yada renault servısı kullanabılırsınız onun dısında artık dıs servıs fıyatları ıstanbulda hemen hemen yetkılı servıse yaklaştı denebılır her uygun yapıyorum dıyende orjınal parca kullanmayacaktır. reno yan sanayı parcayı cok sevmez 3 kuruş fazla verın kafanız rahat olsun tanıdık yerınız yoksa.

omer26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Panel analog ise büyük ihtimalle araç bussines pakettir makyajlı kasalarda dijitale geçti diye biliyorum, ufak çizikler en için 50-100 liraya boyacıya rütuş yaptır en güzeli

beyuzman

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[h=1]2012 FLUENCE MAKYAJLI KASA BUSİNESS aracım bu aynen çok teşekkür ederim.arA[/h]Aracım ayrıca klima sorunu var Kocaeli de tanıdık uygun fiyata yapan usta tanıdığı olan var mı acaba?

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
makyajlı kasa business olmaz joy dur o