Fluence İlk izlenimlerim :)

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük ugraşlar sonunda aracımızı bugun aldık.
Şampanya Rengi privilage. Araç çok atik tepkisi bence cok iyi debriyaj yukarda kavrıyo bana göre önceki kullandığım araçlara göre tabi frenler süper :) Bastığım gibi çakılıyo olduğu yere içi rahat ferah özellikle orjinal ses sistemine göre teyp kolonlar cok guzel. Far yıkama sistemine bayıldım Zaten :) sunroof ayrı bi hava katıyo.
Çözemediğim tek şey telefonu'mu bağlayamadım bildiğim kadarıyla baglantı yapılıyo bu konuda bılen arkadaslardan yardımlarını beklıyorum tesekkurler

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kulan,aracın benzinlimi dizelmi...

61 oflu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardeşim gerçekten fluence tek kelime ile harika tanımıyla açıklanır :) üstelik privilege olunca tadından yenmez kazasız belasız kullanın :eyv

disloyal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun kardeşim gerçekten fluence tek kelime ile harika tanımıyla açıklanır :) üstelik privilege olunca tadından yenmez kazasız belasız kullanın :eyv
valla bende hayran kaldım müsait bir zamanda cam filmi cektırıcem forumda sızlerlede paylasırım bugun aldıgımız ıcn aracı fotograf cekemedım kosusturmadan :/ Tek problemım Cep telefonunu baglayamadım teyb'e bır fıkrınız varmı ?

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
valla bende hayran kaldım müsait bir zamanda cam filmi cektırıcem forumda sızlerlede paylasırım bugun aldıgımız ıcn aracı fotograf cekemedım kosusturmadan :/ Tek problemım Cep telefonunu baglayamadım teyb'e bır fıkrınız varmı ?

vallahi olsaydı inanın söylerdim :)bilen arkadaşlar yardım edeceklerdir

ayhan2156

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence de fluance parasına göre çok iyi otomobil bende 2009 corolla 1.4 d4d vardı iyidi ama çok hantaldı bide toyotacılar bana kızıcak ama bence corolla 40binden sonra süspansiyon tokluk hissini kayıp ediyor yani bunu anlamanız için önce 40-50 bindeki corollayı sonra 8-10 bin km de corollayı kullanmanız yeterli bu durum fluance ta kesinlikle yok frenleri daha iyi daha atik daha az yakıyor + corollaya göre daha dolu bir araba fluance yi seviyorum...inşallah bi daha ki sefere 1.6 130bg alıcam...

berkay43

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mobilden Bluetoothunu aç kardeşim cihaz gorunurlugune dikkat et açik olsun daha sonra cihaz araç bluetoothunu gorur eşleşmek için parola isteyecektir buna 4 adet sifir yazarak onayla artik cep telefonun piriviligecanin ile eşleşti :) :)

İconcanımın R-NAV Multimedia Sisteminden Tapatalk 4 ile Gönderildi

can can can hehe iconcan trendcan privilegecan