Fluence joy donanim araca hiz sabitleme montaji

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
normalde orjinal sıfır direksiyonlar 400 lira civarında çıkmacılarda da ortalama 250 TL falan isstiyorlar, daha önce farklı yerlerde aracın kendi direksiyonunu 150 TL ye satan duymuştum ayrıca sizin bir fikriniz varmı diye merak ettim , bende 2-3 ay sonra yaptırmayı düşünüyorum. touch paketlerde halıfleksin altında gizli yazmışsınız. reno maiste bir tanıdığıma daha öncesinde sormuştum , buna hız sabitleme yapılabilir mi diye? el freni körüğünü çıkarıp tesisat olup olmadığına bakmıştı tesisat yok bunda dedi acaba halıfleksin altında olduğunu bilmiyor mu yoksa touch modeller de de üretim tarihine göre tesisatın olup olmaması değişiklik gösteriyor mu onu düşünoyurm.

Araclarin en bosuna kadar hesinde var. Joy da kablo acik bi sekilde duruyor. Vitesin altindaki kromu sokseniz gorunur vaziyette. Touch ta elfreninin saseye montajli oldugu bolumde halifleksin altinda mutlaka vardir. Eger araciniz dijital kadranli ise kesin vardir ama analog kadran ise o kisma mutlaka bakin saklamislar o bolume. Bu arada konyada renpaz diye br renault parcacisi var orjinal tuslu direksiyonu 400,00 liradan 350,00 liraya dusurmus. Kargo yapiyorlar firma saglam sorun yasamazsiniz. Orayida takip edin sifir alacaksaniz. Tusta var yine renpazda.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

wolwe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ya şu işi anahtar teslim yapan yer var mı?

marun44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
er tansel bey sorum farklı bir konuda benim de araç 2014 joy klima yeterince iyi soğutmuyor ne yapmam gerekir polen filtresi yeni değişti iyi üflemiyor sanki

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
er tansel bey sorum farklı bir konuda benim de araç 2014 joy klima yeterince iyi soğutmuyor ne yapmam gerekir polen filtresi yeni değişti iyi üflemiyor sanki

Polen yeni degisti ise klima gazina baktirin onda da sorun yoksa poleni tekrar kontrol ettirin ve orjinal olduguna emin olun. Yine de sorun devam ederse servise bi danisin. Poleni her 10.000 de ( ki bu km bile cok istanbul sartina ) degistirmekte fayda var.

sduzgun

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araclarin en bosuna kadar hesinde var. Joy da kablo acik bi sekilde duruyor. Vitesin altindaki kromu sokseniz gorunur vaziyette. Touch ta elfreninin saseye montajli oldugu bolumde halifleksin altinda mutlaka vardir. Eger araciniz dijital kadranli ise kesin vardir ama analog kadran ise o kisma mutlaka bakin saklamislar o bolume. Bu arada konyada renpaz diye br renault parcacisi var orjinal tuslu direksiyonu 400,00 liradan 350,00 liraya dusurmus. Kargo yapiyorlar firma saglam sorun yasamazsiniz. Orayida takip edin sifir alacaksaniz. Tusta var yine renpazda.

dediğiniz yeri takip edeceğim. bilgiler için teşekkür ederim

Totomboli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bende 2014 joy aracima yaptirdim. ankarada cotech renault ya giderseniz tesisat olsun olmasin yapio bu işi tuslu direksiyon ve tuşu almaniz yeterli tuşada fazla para vermeyin gitti gidiyorda 34 tl ye var

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar bende 2014 joy aracima yaptirdim. ankarada cotech renault ya giderseniz tesisat olsun olmasin yapio bu işi tuslu direksiyon ve tuşu almaniz yeterli tuşada fazla para vermeyin gitti gidiyorda 34 tl ye var

link verir misin ben bulamadım

Brsgms

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Extreme 2011 model araçlara oluyor mu bilgisi olan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Extreme 2011 model araçlara oluyor mu bilgisi olan var mı?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bildiğim kadarı ile tüm fluence modellerinde altyapı mevcut tesisat yanı. Siz direksiyon ve cc Tuşunu alıp yazılım ile açtırırsanız kullanabilirsiniz.