Fluence Kalorifer Paneli Aydınlatma Sorunu

aliguler9254

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar manuel klima sistemi olan araçlar için; gece karanlıkta, kalorifer kumanda panelinin aydınlatmasının sanki sönük cansız yandığını fark ettim. Ancak teybin aydınlatması kalorifer kumanda panelinin aydınlatmasından daha canlı yanıyor. Bu bir arıza mı yoksa kendinden mi öyle yanıyor?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar manuel klima sistemi olan araçlar için; gece karanlıkta, kalorifer kumanda panelinin aydınlatmasının sanki sönük cansız yandığını fark ettim. Ancak teybin aydınlatması kalorifer kumanda panelinin aydınlatmasından daha canlı yanıyor. Bu bir arıza mı yoksa kendinden mi öyle yanıyor?

Normal de cok canli degil zaten biraz soluk yaniyor ve teyp ekrani kadar canli olmuyor. Ama bariz bi sonukluk varsa baglantilari kontrol edin veya servise bi gosterin

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

aliguler9254

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Normal de cok canli degil zaten biraz soluk yaniyor ve teyp ekrani kadar canli olmuyor. Ama bariz bi sonukluk varsa baglantilari kontrol edin veya servise bi gosterin

Ygm3PZ.jpg

Yardımınız için teşekkür ederim. Dün akşam bununla ilgili resim çektim, linkte görebilirsiniz. Dediğiniz gibi biraz soluk yanıyor. Umarım dediğiniz gibidir. Çünkü aracımda en ufak bir arıza benim için mide bulandırır. En ufak sıkıntı olduğu zaman giderim yaptırırım hemen. Aracı da yeni aldığım için akşamları pek kullanma fırsatım olmadı o yüzden bu mesele dikkatimi çekti.

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ygm3PZ.jpg

Yardımınız için teşekkür ederim. Dün akşam bununla ilgili resim çektim, linkte görebilirsiniz. Dediğiniz gibi biraz soluk yanıyor. Umarım dediğiniz gibidir. Çünkü aracımda en ufak bir arıza benim için mide bulandırır. En ufak sıkıntı olduğu zaman giderim yaptırırım hemen. Aracı da yeni aldığım için akşamları pek kullanma fırsatım olmadı o yüzden bu mesele dikkatimi çekti.

Bu aydınlatma normal. Sorun olsa bi kismi hic yanmazdi.

aliguler9254

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolun var olun. Aracı kullandıkça ve zamanla öğreneceğiz her şeyi :)

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizim araçta bile bu kadar aydınlatmıyor geceleri panelleri göremiyorum nerdeyse teyp aydınlatmasıda aynı şekilde aşırı sönük yanıyor.

Bazi araclarda kadran isigi kisilinca ic aydinlatma isigi da kisiliyor. Acikcasi fluence de kendi aracimda hic dikkat etmedim ama bir deneyin derim. Eger ondan degilse ledlerde bi sorun olabilir veya dusuk voltaj gidiyor olabilir.

EmreKrlngc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bazi araclarda kadran isigi kisilinca ic aydinlatma isigi da kisiliyor. Acikcasi fluence de kendi aracimda hic dikkat etmedim ama bir deneyin derim. Eger ondan degilse ledlerde bi sorun olabilir veya dusuk voltaj gidiyor olabilir.

Kadran aydınlatması en açık ayarda olmasına rağmen yine sönük yanıyor denemiştim onu. Acaba Ordaki Ledleri başka daha parlak ledlerle değişim yapsak olur mu acaba ?

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Benim aracta da sizinkine benzer

db8e2a24ecd97ca5a82d852595fc5bdc.jpg

37033eb4a403149902957dd23a6d2927.jpg

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benimkinde kadran ve radyo paneli kordineli ışık şiddeti açılıp kısılabiliyor. havalandırma sabit şiddette ve sizdeki gibi sönük. sönük olması bence avantaj, ikincil öneme sahip tuşların sönük olması az dikkat dağıtır ve gözü az yorar