Fluence Kapı Altı Logo

elosivo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok teşekkür ederim dostum servis 150 TL dedi nasıl fiyat sence

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
logo ile birlikte 150 tl mi sadece montaj içinmi 150 tl?

elosivo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
logo sadece ama montajı da hallederler büyük ihtimal, tanıdık çünkü

ErCaN93

Ercan KUZU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pahalı :berbat çifti maximum 50 tl yi geçmez

xveb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel . fıyatı ve alttan resim alablirmiyiz ustam.

Abim 2 cesit vardi birine 60 birine 40 dedi ben 60 tl biraz daha kaliteliyi sectim. Altan resmide atarim bir ara tabiki.

Elinize sağlık güzel olmuş RFC logosu daha hoş olabilir :)

hesapta yoktu baska bir araca yapmak icin gittik aldik bu arada bende alayim dedim aldik iste birde arka kapilara dusunuyorum.

Bu kapı altı logo her modele uygulanabiliyor mu yoksa bazı modellerde kapılarda ikaz ışığı var sadece kapılarda ışık olan modellere mi uygulanıyor?

Her modele uygulana bilir tavan lambasindan besleme alabilirsiniz ikaz lambasi varsa kapilarda bu sizin icin cok daha guzel ve kolay olur.. montaj islemine gelince biraz el becerisi kafi oluyor.

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel Durmuş Ama Yönünü Biraz Daha İçe Almaniz Daha İyi Olucaktir.. Araçi Şik Gösteriyor Fakat Ömrü Kisa Oluyor O Yonden Sikinti :berbat :berbat

xveb

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel Durmuş Ama Yönünü Biraz Daha İçe Almaniz Daha İyi Olucaktir.. Araçi Şik Gösteriyor Fakat Ömrü Kisa Oluyor O Yonden Sikinti :berbat :berbat

Altımızda şirket arabaları olduğu için kendi aracımız 1 hafta boyunca kapıda yatıyor yani çok kullanılmıyor o yüzden ömrü olur diye düşünüyorum :)

muzi3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben İzmirde o fiyatlara bulamadım belirli bir yer varmıdır aldığınız özelden bilgilendirirseniz sevinirim :)

koleos19

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abim 2 cesit vardi birine 60 birine 40 dedi ben 60 tl biraz daha kaliteliyi sectim. Altan resmide atarim bir ara tabiki.

hesapta yoktu baska bir araca yapmak icin gittik aldik bu arada bende alayim dedim aldik iste birde arka kapilara dusunuyorum.

Her modele uygulana bilir tavan lambasindan besleme alabilirsiniz ikaz lambasi varsa kapilarda bu sizin icin cok daha guzel ve kolay olur.. montaj islemine gelince biraz el becerisi kafi oluyor.

Kapı mi delindi montaj icin doseme mi