Fluence kapı eşiği

murat26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracına kapı eşiği takan var mı.nasıl oldu.tavsiye ediyor musunuz ?_

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel oluyor taktır kardeşim yapıştırırken çok dikkat et ondan sorası süper ben kapı eşiği kapı kolları ve camları yaptım çok çık oldu lakin cam çerçevelerini sökmek zorunda kaldım ilk yapıştırma ve onun oraya sabitlenmesi çok önemli yoksa 2, uygulamada yapışkan deforme oluyo ve napsan tutmuyo

murat26

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel oluyor taktır kardeşim yapıştırırken çok dikkat et ondan sorası süper ben kapı eşiği kapı kolları ve camları yaptım çok çık oldu lakin cam çerçevelerini sökmek zorunda kaldım ilk yapıştırma ve onun oraya sabitlenmesi çok önemli yoksa 2, uygulamada yapışkan deforme oluyo ve napsan tutmuyo

kardeşim çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için.peki ben kendim yapabilir miyim kapı eşiğini?
arabam beyaz olduğu için cam çıtası düşünmedim.koyu renk olsaydı kesin yapardım ama :)

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim çok teşekkür ederim verdiğin bilgi için.peki ben kendim yapabilir miyim kapı eşiğini?
arabam beyaz olduğu için cam çıtası düşünmedim.koyu renk olsaydı kesin yapardım ama :)

Tabiki yapabilirsin altında çift taraflı bantı var mümkünse ya sıcak bir gün yap yada şu film bantı çeken yerler var ordaki saç kurutma makinası gibi ısıtıcılardan faydalanarak yapıştır ve aracı bi 24 saat yıkama ondan sora demir gibi oluyo zaten istediğin gibi kullan

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben taktım hem kapı eşiğini koruyor hemde lüks bir görünüm katıyor araca.

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
senin ki led ışıklı olandan mı yoksa sade olandan mı ?

ayrıca başka neler yaptın aracına kardeşim ?
Benimki sade olan,cam filmi,cam rüzgarlığı ve parklara turuncu ampül taktırdım yakın zamanda yay ve jantta gündemimde.