faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi seni buraya alalım en kısa zamanda nasıl bir servis o öyle...Başka servis yok mu ?

Malesf yok Trabzonda sadece koçmak oto var. 3 Tane servis noktası var hepsi birbirinden kötü. Güler yüzün en çok suistimal edildiği yerler. Aracımı satmayı düşünüyorum şimdi arkadaşım,

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Malesf yok Trabzonda sadece koçmak oto var. 3 Tane servis noktası var hepsi birbirinden kötü. Güler yüzün en çok suistimal edildiği yerler. Aracımı satmayı düşünüyorum şimdi arkadaşım,

Şikayet ettiniz mi peki Mais'e ?

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
parçacılarda hazır satılan değişik markaların keçeler var... onlardan uyanı ayarla kes tak... plastık klıpslerdende uyanı bul parçacıdan... daha ucuza gelir hemide... keçe için servis için arabaya kıyma... :cool:

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Trabzondaki servis keçeyi beceremediyse yakın çevredeki servis e tlf la sipariş verebilirmisiniz, yolunuz düştümü ya siz yada bi tanıdık alabilir (8 tanede susta lazım). Takması çok basit kaputta keçenin takılacağı geniş tırnaklar var, sustalarıda elinle yerlerine itince oturuyor.
Yaşadığınız diğer sorunlar konusunda size hak veriyorum, can sıkıcı oluyor. Aracınızı elden çıkarma konusunda servise kızıp acele karar vermeseniz daha iyi olur kanısındayım arkadaşım. Çeşitli sıkıntılar yaşasakta Fluence kötü bir ürün değil. Diğer markalardada çeşitli sorunlar yaşana biliyor bir örnek olarak yine forumdaki bi fotoyu eklemek istiyorum.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu konuyu tekrar hatırlatmakta fayda var...

tatang54

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bagajda yoktu şikayet üzerine taktılar ücretsiz reno acar :) kaputta hala yok ama

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bagajda yoktu şikayet üzerine taktılar ücretsiz reno acar :) kaputta hala yok ama

Bagajda mı yoktu ? Pes artık...

laslandes

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende bu meleti taktırmak istiyorum ama korkularımdan beri neden bunu ve motor kapağını megane 2'lerde ve diğer modellerde varken fluence ve megane 3'e koymadılar. acaba diğer herşeyden kıstıkları gibi bundan da kısıp 20 tl kar etmenin peşinemi düştüler yoksa motorun daha sıcak olmasını mı engellemek için koymadılar. benim aklıma takılan soru bu yoksa bugünden gidip o gürültülü motorun sesini kısmak için keçe ve motor kapağı alırım ama hareret yapar mı diye kafam karışıyor.