UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu sabah işe gelirken denk geldim, Ne olduğunu anlayamadım, fluence dan başka hasarlı araç yoktu ortalıkta hımm

2w3nn6b.jpg

65bvoh.jpg

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayır, direktede bir şey yoktu, zaten aralarında 2 metre mesafe vardı. ben de anlamadım, acaba biri vurdu kaçtı mı?

EseR

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimden nereye vurduğu belli değil. Vurup kaçtılar sanırım.

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıktığı kaldırım bir otomobil için yüksek . Bence trafikte hızlı seyrederken kontrolü kaybedip kaldırıma vurmuş ve çıkmış .

FluenceEDC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çıktığı kaldırım bir otomobil için yüksek . Bence trafikte hızlı seyrederken kontrolü kaybedip kaldırıma vurmuş ve çıkmış .

Kaldirim bir otomobil icin yuksekmi ?? Fluence icin bir sorun degil o yukseklik. Fluence zaten kaldirimlara rahat cikmak icin uretilmis hehe
Araba yerden oyle yuksekki Masallah.

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yanlarken mi oldu acaba ?:aytuğ

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sabahın 7 buçuğunda kim yanlar bilemem artık hehe,
hareket halinde olmasam durup soracaktım da arkada trafik oluşacak falan duramadım.
orta refüjün aracı o hale getirecek kadar bir yüksekliği yok. herkes ne olduğunu anlamaya çalışıyordu zaten :) garip garip bakıyorlardı birbirlerine.

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bugun malın bırıde çakal kasa bmw yı almış altına izmite gidiyoruz yol çalışması oldugundan sürekli bi karşı şeride yol veriyorlar bi bizim tarafa neyse bu geçiş yerinde önümde gidiyor trafik 40-50km hızla akarken bu mal bi fren yaptı sanki kasisten geçiyor arkadan aza daha gömüyordum ulan görende derki 200 binliralık arabaya biniyorda arabasına kıyamıyor mal herif:mad:

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaldirim bir otomobil icin yuksekmi ?? Fluence icin bir sorun degil o yukseklik. Fluence zaten kaldirimlara rahat cikmak icin uretilmis hehe
Araba yerden oyle yuksekki Masallah.
Böyle bir cevap bekliyordum hatta yazarken bunu göz önüne aldım ama fleunce o kaldırım için alçak :D :D

Eğer hızlıyken aniden fren yaptıysa araba öne doğru yığılmıştır . Fren hareketi ile tampon biraz yere yapışmıştır . Tabi ihtimaller bunlar .