Fluence lip aldım takamadık :(

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence lip aldım clio3 faz 2 için takamadık en sağlam nasıl takabiliriz daha doğrusu sadece vida yeterli gelmicek gibi duruyor sabitlemek için forumda konu vardı ama bulamadım

*İstanbullu

Çılgın Kangoocu-009,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizin tampona biraz zor olur zaten

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uyacağını Pek Sanmıyorum o Lip'in Ama En Sağlam Zımba İle Olur :eyv

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en uygunu hangisi olur acaba ?

purmol

Bilgi Girilmemiş
O lip i uygulayanlar var clio 3 faz 2 ye ve sıkıntı yaşamamışlardı . Acaba sizin aracınıza neden olmadı ki ? Perçin vida ile çok sağlam bir şekilde tutar . Laguna lip ler de sözde olmuyor ama bir sürü yapan insan var görmüşlüğümde var . Yapılamayacak birşey değil.

BerkRNL75

Berk SARIOĞLU
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence lip aldım clio3 faz 2 için takamadık en sağlam nasıl takabiliriz daha doğrusu sadece vida yeterli gelmicek gibi duruyor sabitlemek için forumda konu vardı ama bulamadım

Abi malesef bende bi hevesle almıştım Fleunce lipini Megane 2 ye ama bizde taktıramadık ön tampona bir türlü oturmadı. Tamponda kasma yaptı, açıklık yaptı bizde tekrardan söktük. Bunu nedenide Fluence lipinin sert oluşu, lip yumuşak olsa hiçbir sorun olmaz..kolayca takılabilirdi.
Yalnız ben yinede taktırırım diyorsan lipi ufak bir yere sürtmesi halinde yine çıkacaktır.

caps

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi malesef bende bi hevesle almıştım Fleunce lipini Megane 2 ye ama bizde taktıramadık ön tampona bir türlü oturmadı. Tamponda kasma yaptı, açıklık yaptı bizde tekrardan söktük. Bunu nedenide Fluence lipinin sert oluşu, lip yumuşak olsa hiçbir sorun olmaz..kolayca takılabilirdi.
Yalnız ben yinede taktırırım diyorsan lipi ufak bir yere sürtmesi halinde yine çıkacaktır.
katılıyorum benimde içime sinmedi o yüzden

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Yumuşak süngerimsi lipler vardı bir ara,bulsam bende UGK nın lipini yenileyeceğim...

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
en sağlamı vida ile oluyor biz yapmıştık halil abinin arabasına...