Fluence lpg li araç ile en çok kaç km yaptınız???

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence ayağı kaLkmışken gelsen bu aracı sat fulunu al derim kardeşim artık dizel benzili sana kalmış fluencenin baz modelleri ile fulu arasında dağlar kadar işçilik farkı var söyliyim

sayenmavi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşim öncelikle aracin hayirli olsun yukarida verdiğin veriler bence çok sizin araç en fazla km de 40 krş falan yakar ben de megan 3 1.6 var şehir için de 36 krş 7.8 gibi bir ortalama yakiyor geçen gün bornova reno mais yetkililerine bu lpg olayini sordum sakin taktirmayin hemen hemen ayni yakacak denildi biliyorsun yeni nesil araçlarda ilk önce benzinle çalişma gibi bir durum sözkonusu her ay belli bir miktar benzin alacaksin dolayisiyla ayni rakamlarla kaşilacaksiniz bence aracinizi tekrar bir bakima sokup yeniden test ediniz. Lpg ye çok sicak bakmiyorum..

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
istanbulda zaten aracın afedersiniz anası ağlıyor :) 36 kuruş benzin için şehir içi çok iyi değerler ama İstanbulda tüplü bile gerçekten o ayarda yakar çok az bir fark olur 1 km ötesine gidemiyoruz :)

king_036

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ygyvabu5.jpgeqydatu6.jpge8aguzet.jpgarkadaslar bu hıZı benzinde gürcistanda yaptık araç lpgli ne yazıkki rampada herkez bizi geciyor :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Ekli dosyalar

• ygyvabu5.jpg
    ygyvabu5.jpg
    71.6 KB · Görüntüleme: 0
  • eqydatu6.jpg
    eqydatu6.jpg
    46.7 KB · Görüntüleme: 0