Fluence lpg

MatraX_07

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu iş içinde olan biri olarak size diyeceğim tek şey çok erken davranmışsınız bence garantisinin bitmesini beklemeliydiniz
Allah korusun herhangi bir problemler karsılasıldıgı zaman hıcbır sekılde hak talep edemezsınız..Lpg konusunda sorun cıkmaz ama şans bırazda
Neyse sız kalbınızı ferah tutun Güle Güle binin

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun iyi yapmışsınız BRC bana göre iyi seçim

Sayın aslan maşallah ... inşallah hep böyle saglıklı sonuclarla karşılaşırsın.. Lpg kullanımınla ilgili gelişmeleri burda anlatmaya devam etmeni rica edicem çünkü lpg li fluence piyasada cok cok az bu sebeble deneyimlerini paylaşmanı dört gözle bekliyorum bende. bu konuda takipçinizim :)

hayırlı sürüşler...
Evren abi LPG takibi için Fluence'lara bakmaya gerek yok.Renault'un 1.6 16V olan bütün araçlarda aynı motor kullanılıyor.(K4M)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun iyi yapmışsınız BRC bana göre iyi seçim

Evren abi LPG takibi için Fluence'lara bakmaya gerek yok.Renault'un 1.6 16V olan bütün araçlarda aynı motor kullanılıyor.(K4M)

Evet öylede elektronik aksamında değişiklik gösteriyormuş onu takip ediyorum aslında ben :)

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence aracıma lpg taktırmıştım.ilk defa uzun yol yaptım.ortalama 110-120 km ile gittim.15 km şehiriçi olmak üzere toplam 395 km yol yaptım.tekrar aynı lpg istasyonuna geldim.lpg fiyatı 1.69 tl olmak üzere 31.33 lt lpg aldı.toplam 53,00 tl ödedim.yakıt durumu çok iyi diyebilirim.

ApSUVai

B A Ş K A N,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluence aracıma lpg taktırmıştım.ilk defa uzun yol yaptım.ortalama 110-120 km ile gittim.15 km şehiriçi olmak üzere toplam 395 km yol yaptım.tekrar aynı lpg istasyonuna geldim.lpg fiyatı 1.69 tl olmak üzere 31.33 lt lpg aldı.toplam 53,00 tl ödedim.yakıt durumu çok iyi diyebilirim.

Lpg litre fiyatı bizim burda 2.60 tl tam bir lira fark var nasıl oluyor anlamadım :S

Hayırlı olsun içinizi ferah tutun biz senelerdir kullanıyoruz lpg hiç bir sıkıntı yaşamadık.

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Lpg litre fiyatı bizim burda 2.60 tl tam bir lira fark var nasıl oluyor anlamadım :S

Hayırlı olsun içinizi ferah tutun biz senelerdir kullanıyoruz lpg hiç bir sıkıntı yaşamadık.

evet arkadaaşım malesef lpg fiyatları her yerde farklı bulunduğum yerin 10 km uzaklıkta olan bir istasyon 2-3 yıldır 1.65-1.90 aralığında satıyordu.şimdi şehir içine milangaz lpg istasyonu açıldı.10 gündür 1.74 satıyordu.3-4 gündür 1,69 indirdi buna bağlı diğer istasyonlarda 1,89-1.99 arasında satıyor tabi 2.24 satanlarda var.keşke heryerde sürekli böyle olsada bari herkes rahat rahat binse

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet arkadaaşım malesef lpg fiyatları her yerde farklı bulunduğum yerin 10 km uzaklıkta olan bir istasyon 2-3 yıldır 1.65-1.90 aralığında satıyordu.şimdi şehir içine milangaz lpg istasyonu açıldı.10 gündür 1.74 satıyordu.3-4 gündür 1,69 indirdi buna bağlı diğer istasyonlarda 1,89-1.99 arasında satıyor tabi 2.24 satanlarda var.keşke heryerde sürekli böyle olsada bari herkes rahat rahat binse

Ankarada da aynı sıkıntı var malesef...

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı Olsun Da Yılda Kaç Km Yol Yapıyorsunuz Sıfır Araca Lpg Takma İşi Ticari Taksiler İçin Makul Olsada Hususi Kullanımda Bence Mantıklı Değil Dizel Almak Yada Bir Alt Sınıftan Dizel Almak Daha Makul

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi bence çok yerinde alınmış bir karar olmuş.dünya malı dünyada kalır tak lpgyi dünyayı gez keyfine bak.bu konuda herkes bişiler söyler yok öyle yok böyle.sen 4.00 dan benzinin litresini alırken reno sana aferin demiyor benim arabamı benzin ile kullandın die.kimsede kalkıp yav sen hem arabanın kredi borcunu hemde benzin parasını ödüyorsun dur sana bi depo benzin vereyim demez.eğer yoğun bi kullanımın varsa zaten lpgyi kısa sürede amorte edersin.taktırdığın kitte lpg konusunda önder firmalardan ve işini gayet titizlikle yapan bir firma.hiç şüphen olmasın abi brc ürününün kesinlikle arkasında.renaultunda brc kit takılan araçların garantisinin devam etmesi olayı asparagas bence.adam uyduruk bi krom kapı kollrını opsiyonel yapıor garantiyi hiç vermez.şurda iki sene sonra garanti bitince ne olacak hiç arıza çıkarmayacak mı o arabanın motoru.illaki sıkıntılar olacaktır.olmazsa da keyfine bakarsın canım abim..bence çok yerinde alınmış bir karar.keyfine bak abi.

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkür ederim cevaplarınız için.4 ayda benzinle 2500 km yapmıştım.şimdi 2 ayda 2000 km yaklaştım.tabi bazı riskleri olacak ama 35000 tl veripte istediğin gibi binemeyince de bir mantığı yok.inşallah yaza enaz 2500 km lik bir tatil düşünüyorum.