Fluence mercekli far yazilm la bi zenon olurmu sellektor yaparmi

Kenan sevim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhabalar 2010 model 105 ps privalige fluence ye yazilim atilinca farlardaki mercekler sellektor atarmi acaba?

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Onun için yazilima gerek yok. Selektör için tetik verince oluyor.

Kenan sevim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tetikk derken zenon farladanmi sellektor yapiyor yoksa normal holejen anpullerdenmi ben zenonlardan yapmasini istiyorum ama oluyomu acaba

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tetikk derken zenon farladanmi sellektor yapiyor yoksa normal holejen anpullerdenmi ben zenonlardan yapmasini istiyorum ama oluyomu acaba

Oncelikle fluencelerde kisa ve uzun ayri bolumlerde. Dolayisi ile sellektor yaparken kisalarda bi etkilesim olmaz. Yani ornegin opel grubunda kisa da uzunda ayni bolmede ve sellektor yapinca uzun aydinlatmayi saglayan bolum perde gibi aciliyor ve bu haliyle sistem cok yavas. Ozetle siz uzunlara halojen, led, xenon ne takarsanoz takin dogrudan simsek gibi cakar. Ama siz sellektor yaparken kisalarinda sonmesini veya kisilmasini istiyorsaniz onun icin aykut beyin dedigi gibi tetikleyici kullanmaniz gerekir.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

Kenan sevim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led olurda zenonun isinma sureci oldugu icin iyi bi performas vermez die biliyorum

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led olurda zenonun isinma sureci oldugu icin iyi bi performas vermez die biliyorum

Yani soyle ki isinma sureci kontak acildiginda basliyordur muhtemelen vag grubunda uzunlarinda xenon olan araclarda yine simsek gibi cakiyor seri sellektorde.

Hızlı yanıt alabilmek icin alıntı yaparak cevaplayın

iMessage : tanseler@me.com

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kontak açıldığında ısınma olmuyor.normal xenon ısınma süresi var. Orjinal bixenon alırsanız mercekte uzun farlara paralel bağlanan kabloyu bağlandığında mercek yukarı aşağı kalkar.uzun H7 led ampul takarsanız çok daha kuvvetli selektör olur.
ama hem merceği bağlayıp hem uzun led yaparsanız harika olur.
benim anlamadığım siz çıkma bixenon farmı alacaksınız ?
2010 model merceklilerin hepsi standart bixenon.
2013 lerde ise xenon paketi olmadan mercekli far var.
mercek far sizde yoksa boşuna bixenon almayın.Bixenonsuz mercekli far alıp kısalara h7, uzunlara h7 inwells led alırsanız çok güzel aydinlatma alirsiniz

Kenan sevim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simdi sole benim arac 2010 mercekli far fakat big zenon degil kontk acildignda yukari asagi ayarliyo ama selektor ozelli yok sellektor ayrica h7 holejen anpuller var ben sole bsy duydum yazimlmla mercekli farlar sellektor yapabiliyomus ama ne kadar dogru bilmiyorum ben simsek efekli sellektor istyorum c6 led aldim kullandim ama simsek var fakat onunuzu gostermiyor isik dagiliyo odaklanma yok bunu icin bi altarnatif atyorum eger mercekler sellektor yaparsa bu ledlere gerek kalmiyicak yada cok guzel isik veren bi led bulmam gerekick

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Simdi sole benim arac 2010 mercekli far fakat big zenon degil kontk acildignda yukari asagi ayarliyo ama selektor ozelli yok sellektor ayrica h7 holejen anpuller var ben sole bsy duydum yazimlmla mercekli farlar sellektor yapabiliyomus ama ne kadar dogru bilmiyorum ben simsek efekli sellektor istyorum c6 led aldim kullandim ama simsek var fakat onunuzu gostermiyor isik dagiliyo odaklanma yok bunu icin bi altarnatif atyorum eger mercekler sellektor yaparsa bu ledlere gerek kalmiyicak yada cok guzel isik veren bi led bulmam gerekick

Sizin araç bixenon..
Merceğe giden uzun far kablosu var.o bazen çıkıyor ve mercek tetik almadığı için selektörde yukarı kalkmiyor.elektrikçiye ya da servise gidin. Yarım saatte hallolur. Bu arabada böyle sorun oluyor. Kablo kısa yapmışlar, zamanla kopuyor

Kenan sevim

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2010 model privilaj big zenon sa harika farlari actigmda yukari assagi ayarlama yapiyor ama sellektörde her hangi bi haraket yok eminsinz dimi