Fluence Motor sorunu !

batuhanckc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar fluence 1.5 dci 105 hp kullanıyorum araç 213 binde motor %90 duz yolda ilerken araç birden gaz kestı ama
hiç bir arıza ısıgı felan yanmadı sonra baktım araba 3 bin devri zor geçiyor. o halde eve gittim 30 dakıka felan bekledım geri bindim arabaya hıc bır sorun kalmamıstı aklımda soru işareti kalmasın dıye cevre yoluna cıkıp 190 kadar çıktım bir sorun olmadı sızce sorun ne olmuş olabılır? bayramdan sonra servise götürecem sımdıden kendımı neye hazırlıyım.reno

Emrebali05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Babaminda başına böyle bisi gelmişti araç uğultu yapmış sorun mazot filtresi çıkmış değiştirince filtreyi düzelmisti

TC Barış Alkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar fluence 1.5 dci 105 hp kullanıyorum araç 213 binde motor %90 duz yolda ilerken araç birden gaz kestı ama
hiç bir arıza ısıgı felan yanmadı sonra baktım araba 3 bin devri zor geçiyor. o halde eve gittim 30 dakıka felan bekledım geri bindim arabaya hıc bır sorun kalmamıstı aklımda soru işareti kalmasın dıye cevre yoluna cıkıp 190 kadar çıktım bir sorun olmadı sızce sorun ne olmuş olabılır? bayramdan sonra servise götürecem sımdıden kendımı neye hazırlıyım.reno

herhangi bir tehlike algıladığında araç kendini korumaya alıyor. ama uyarı vermemesi garip. yakıtla alakalı bir sorun sezmiş olabilir.

azizbekir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yakıta pislik karışmış olabilir