Fluence Multimedya Sistemi, Hangi cihazı almalı?

dumanly

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Oncelikle herkese merhaba.
1 hafta kadar once 2011 Fluence 1.5 dci Business model arac alarak araniza katildim.
Aracima Multimedya sistemi almak istiyorum ancak onlarca farkli model var. Bunlarin hangisi iyidir, hangisi orjinaldir (fabrikasyon yazanlar var) ne almak gerekir.
Daha once tecrube edinmis arkadaslar varsa desteginizi rica ederim.
Simdid . Tesekkurler...

dumanly

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kimse yardim etmek istemiyor mu? Hic mi fikri olan yok??

phnx

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben servisten sormuştum 1400 tl gibi bir fiyat verdiler pazarlık yapmadan navigasyon multimedya geri görüş kamerası şeklinde. kişisel görüşüm bu tarz işlemlerin serviste yapılması yönünde dışarıdan malum ne olacağı belli olmuyor cihazın.

KaanAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cylone marka multi medya sistemi aldım 5 aydır kullaniyorum assagi yukarı, hiç bir problemim yok seste orantılı düzgün bi artış oldu

hakan03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cylone marka multi medya sistemi aldım 5 aydır kullaniyorum assagi yukarı, hiç bir problemim yok seste orantılı düzgün bi artış oldu
bende Cyclone almayı düşünüyorum sağolsun bi megane kullanıcısı da video çekmiş koymus onu gördükten sonra iyice ısındım. ama necvox ada kafam gitmiyo değil

KaanAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cyclone da ses artışı ve ses kalitesi iyi yönde arttı, 2 tanede ön konsoldaki twitter yerleri boştu oralara göre 2 tiz aldım gayet memnunum :)

hakan03

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O da Renault un saçmalığı bence 2 twitter 5 tl bununla donanim farklılığı yaratıyorlar ya insan hayret ediyor. Bugun bende tanıdık bi tesisatçıdan fiyat alacağım siz ne Kadara taktiriniz sorması ayıp.

dumanly

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar yanıtlarınız için teşekkürler. Peki Renault orjinal çıkışında hangi markayı kullanıyor , biliyor musunuz ? Bazı sitelerden Necvox marka için fabrikasyon tanımı var, Orjinali bu mudur gerçekten ?

KaanAlp

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal marka ne bilmiyorum ama servis 1500 tl ye takarim demişti twitter lar 2 si 25 tl işine karışmam gibi olmasın ama cyclone ekran kalitesi olsun ses kalitesi olsun gayet başarılı orjinal teyp in verdiği senden daha fazla ses veriyor ve kalitesi de gayet iyi ben memnunum yazdan beri kullanıyorum :)

nazmi28

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fazla para vermeye gerek yok bu tarz bi cihaz işini görecektir...
necvoxun platıum serileri çıktı en son öncelerıne para vermeyin...
ram ve işlemci yetersizliği yaşarsınız...
bu alttaki cihaz çokta işinize yarayabilir ...youtubeden başka araçlar için videolarına falan bakın...
http://www.sahibinden.com/ilan/yede...etooth-navimex-ekranli-double-204594391/detay