Fluence Multimedya Sistemi ve Parçaların Sökümü Video

ERANKARA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

ERANKARA

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
CİHAZ SATIN ALBİLECİĞİMİZ YER NECVOX DVA 9808 HD 7 NCH DOUBLE DIN NAVGASYONLU MULTMEDYA CHAZI(RENAULT FLUENCE MEGANE 3) | RENAULT
NECVOX DVA 9808 HD 7 İNCH DOUBLE DIN NAVİGASYONLU MULTİMEDYA CİHAZI(RENAULT FLUENCE MEGANE 3)
Ürün Kodu
: DVA 9808 HD
Markalar
: NECVOX
Garanti Süresi
: 24 Ay
Fiyatı
: 808,85 € (1.876,20 TL)
Kdv Dahil Fiyatı
: 1.876,20 TL

NECVOX DVA 9808 HD 7 NCH DOUBLE DIN NAVGASYONLU MULTMEDYA CHAZI(RENAULT FLUENCE MEGANE 3) | RENAULT

Yenirenocu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmem dikkat ettiniz mi ama araç çin malı bir araba ve adı sm3. görüntü aynı fluence ama çin malı başka bişey :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende Megane'ın parçalarını kaplamak için çatır çutur sökmüştüm bi giriştin mi ne pahasına olursa olsun söküyorum :D

dou61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tatang54 sen efsanesin kardeşim :)))

Murattunca

Murat TUNCA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba bende yeni bir Fluence alacağım için araştırırken bu siteyi buldum. Bu araç hakkında bilmediğim o kadar çok şeyin olduğunu sayfaları okudukça anladım. Bir yandan da farklı deneyimlerin böyle yardımlaşma amacıyla paylaşılıyor olması çok hoşuma gitti.
Benim alacağım Fluence için fabrikada taleplere yetişemediklerinden dolayı ne yazık ki R-Link koyamayacaklarını söylediler. Bende en azından kendim araştırıp uygun bir marka görüntü sistem markası bulup uygun bir şekilde montajını yaptırmak isteğiyle sizlerden yardım istemeye karar verdim.
Bu arada araştırmalarım esnasında şu sayfaları buldum.
RENAULT FLUENCE GERİ VİTES KAMERASI sahibinden.com'da - 111831077
RENAULT FLUENCE MEGANE 3 UYUMLU DOUBLE DIN sahibinden.com'da - 110452684
RENAULT FLUENCE UYUMLU NAVİGASYON DVD TELEVİZYON sahibinden.com'da - 111191353
S 60 1600 - RENAULT MEGANE3, FLUENCE OEM sahibinden.com'da - 110755481
NAVİGOLD RENAULT FLUENCE MEGAN 3 MULTİMED DVD NAVİ BLUETOOTH TV sahibinden.com'da - 109651387

Ama daha önce hiç kullanmadığım için güvenemedim. Daha önce montaj ettirip halihazırda kullanan veya daha önce kullanmış olan arkadaşlar varsa ve bilgive deneyimleriyle yardımcı olurlarsa çok memnun olurum.

sait

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende aracıma düşünüyorum ama önce servis ile görüşmem gerekiyor,deneyen varmı bilemiyorum.Bu adreste çok çeşit markalar var...( Arama Sayfası )

Son düzenleme:

hasankorkmaz

Hasan KORKMAZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bilmem dikkat ettiniz mi ama araç çin malı bir araba ve adı sm3. görüntü aynı fluence ama çin malı başka bişey :D
Araç Çin malı değil Japon öncelikle.

Adı Sm3 Çünkü Samsung Motors Caompany ve Renault işbirliği ile üretilmiş bir araç. Latitute ise SM5, Ve araç dizaynı Samgung Motors' a ait.

Kısaca bizde ismi Renault Fluence, Renault logolu , Japonya'da ise Sm3 ve Samsung Motors logolu.

yusuf_1977

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç Çin malı değil Japon öncelikle.

Adı Sm3 Çünkü Samsung Motors Caompany ve Renault işbirliği ile üretilmiş bir araç. Latitute ise SM5, Ve araç dizaynı Samgung Motors' a ait.

Kısaca bizde ismi Renault Fluence, Renault logolu , Japonya'da ise Sm3 ve Samsung Motors logolu.

Araç ne Çin nede Japon .Güney Kore malı Samsung SM3 Renault Samsung ortak üretimi.