Fluence nazar değdi...

wlknmsk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1 hafta önce evime giderken talihsiz bir kaza oldu köprüde direksiyon hakimiyetini kaybedip benim şeridime geçerek ölümün kıyısına getirdi neyseki can kaybı olmadı bana vuran velet 1 senede 5 kaza yapmış. benim arabada fazla hasar yok taş gibi maşallahı var

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun. anlaşılan genç arkadaş hiç ders almamış önceki kazalarından

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmis olsun.

wlknmsk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah karacan abim. Velet dedimde benden 5 yaş büyük sinirden öyle dedim :) . Bu kaza ona ders olur kullandiğım yolda surekli kaza oluyor virajlar cok keskin ve yol egimli

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun kardeşim araçta ve canda kayıp olmaması sevindirici bize de çok nazar değdi aracın 2 parçası ezik hala da duruyor öyle köprü üstü heralde buzlanma vardı

wlknmsk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Baki abi. hava sisliydi sadece dikkatsiz sürücü olunca direksiyon başında böyle kazalar meydana gelebiliyor. Daha yeni pasta cilaya girmisti

ByTyFn

Tayfun SÖYLEMEZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun , Ucuz Atlatmişssin .. :( :(

TheSero

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun.Allah beterinden korusun.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Baki abi. hava sisliydi sadece dikkatsiz sürücü olunca direksiyon başında böyle kazalar meydana gelebiliyor. Daha yeni pasta cilaya girmisti

olur öyle şeyler kardeşim bizede çok nazar değdi cila yapınca milletin ağzı açık kalıyordu araçta bir şey olmaması sevindirici dikkatsiz sürücüler malesef çok istanbulda zaten boyasız araç bulmak çok zor 2-3 yaştan sonra ALLAH daha beterinden saklasın

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
o yolda kaza yapan adam harbiden ehliyet falan almasın vermesinler ehliyeti. ona ehliyet vernde kabahat dümdüz geniş yol.. 1 senede 5 kaza yapan adama ömür boyu ehliyetten men edeceksin..başkalarınında hayatını tehlikeye atıyor yazık günah çok geçmiş olsun..