dikizaynasi

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
keyifli sürüşler...benim araca baktım yoktu tesisatta göremedim sonra salla gitsin dedim.... merak ettiğim konu tesisat soket vs. o dediğiniz plastiği kırınca mı? ortaya çıkıyor .. teşekkürler

-globetrotter-

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende de yok, elini üstüne koyup test etsen titreşim varmı yokmu diye:)
Abi az önce bir çok müzikle deneme yaptım, olmadığını farkettim:) Hemen "Renault Doğumak" yetkili servisine gidip yukarıdaki parça numarası yardımıyla 2 adet sipariş ettim. Aslında hoparlörleri de daha yüksek kalite olanıyla değişmek istedim fakat 'yedek parça yetkilisi' fluence hoparlörlerinin standart olduğunu söyledi. Bir dahaki gidişimde Latitude ses sistemini soracağım. Onları aracıma uydurmaya çalışacağım bakalım.

senseiii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fotolar görünmüyor hocam, silinmiş mi acaba

elosivo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotoğrafları göremiyoruz usta,yeniden yükleme şansın varsa bizde faydalanalım.

nigne

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nerden temin ettiniz acaba ve fiyatı nedir.tskler

Rahat72

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar
İsimim Mustafa , Volvo Penta Deniz motorları yetkili servisiyim. 2016 model icon donanım fluence aldım. Sesten hoşnut kalmayınca konuyuda buradan okuyunca bir çift orijinal twitter aldım. Ancak benim aracımda twitter tesisatı ve soketi çıkmadı alt kapağı kaldırınca; şimdi tesisatını uygulamak istiyorum. Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
Saygılarımla

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba Arkadaşlar
İsimim Mustafa , Volvo Penta Deniz motorları yetkili servisiyim. 2016 model icon donanım fluence aldım. Sesten hoşnut kalmayınca konuyuda buradan okuyunca bir çift orijinal twitter aldım. Ancak benim aracımda twitter tesisatı ve soketi çıkmadı alt kapağı kaldırınca; şimdi tesisatını uygulamak istiyorum. Bilgi ve tecrübesi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum
Saygılarımla

Ben o işi ses ustasına yaptırdım ama teyp konsolu sokulmustu. Çok zor değil gerçi. Biliyorsanız basit bilmiyorsanız klima ve teyp panelinin üzerindeki plastiği sökün daha sonra teyp sökün. Çıkışları hangisi bilmiyorum ancak böyle yaparsınız ama tesisat olmadığına emin misiniz benim araç sizin modelin en boşu ve bende vardı diye hatırlıyorum.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Rahat72

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben o işi ses ustasına yaptırdım ama teyp konsolu sokulmustu. Çok zor değil gerçi. Biliyorsanız basit bilmiyorsanız klima ve teyp panelinin üzerindeki plastiği sökün daha sonra teyp sökün. Çıkışları hangisi bilmiyorum ancak böyle yaparsınız ama tesisat olmadığına emin misiniz benim araç sizin modelin en boşu ve bende vardı diye hatırlıyorum.

İlginiz için teşekkür ederim. Dün akşam üzeri büyük bir heves ile açtım baktım göremedim. Malum önümüz bayram artık bayram sonrasında içeriye kalem ışıkla bakıp acaba gözümden kaçtı mı diye tekrar kontrol edeyim. Buradan sonuç ve tecrübemi paylaşacağım.
Mutlu keyifli bayram dilerim.

Rahat72

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba
Twitter işini dün hallettim. Aldığım orijinal twitterları içeride sökülmesi gereken plastik parçayı çıkardım. Malesef soketli tesisat yoktu. Twitterların arkasındaki plastik parca uygun olarak kestim hoparlör kablosu lehimledim. Kabloları kapıdaki hoparlörede giden tesisata + ve - hatlatına paralel bağlayarak çalışır hale getirdim. Araçtaki müzik kalitesi gerçekten olumlu yönde değişti. Forumda bilgi paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim.
İyi bayramlar ve iyi tatiller dilerim.

saban_112

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Orjinal tweeterları nerden aldınız link atabilir misiniz.bugün servise sordum tanesine 100 tl dedi bende almadım