Fluence plakaya ufak bir dokunuş

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fabrikamızın duayenlerinden enver abimizin oyak iştirağından aldığı 2013 fluance...aldığından beri yapalım plakayı diyordu bu güne kısmet oldu,yaptığımıza fazlasıyla değdiğine düşünüyorum sizlerinde fikrini almak isteriz....
lkrbp.jpg
[/URL][/IMG]
lkrdn.jpg
[/URL][/IMG]
lkrgw.jpg
[/URL][/IMG]

Onur Gönüllü

RENAULT MAİS SERVİS DANIŞMANI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok güzel olmuş...

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzel olmuş güle güle kullanın..

tUGRULL

Tuğrul ÖZTÜRK , f(7)R Coupe,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
apapcım eline sağlıkk..güzel olmuş elbetteki.. ( Alo! aseton varmı ) :Dhehe yalnız enver abi kıyakmış ;) fabrikada şart böyle duayenler..
birde apapcım böyle her dokunuşları artık resim cekelim iyi yapmışsın yaww makinaylamı cektin? şmdiye kadar yaptıklarımıZI böyle fotolayıp konular açsak bizde forumun duayenlerinden olcaz zaten cenker

Son düzenleme:

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
enver abi bizim hocamız ya,geleceğin enver hocası...erhan ekol olum(napçan?)makinayla çektim apap.az kaldı şu saatleri alalım bu hafta sonu yaz moduna bi geçelim yapçaz epeybi bişey adamın playı yaptık daha bizim plakanın siyahları duruyo.terzi kendi söküğünü dikemezmiş hesabı bizimkide
apapcım eline sağlıkk..güzel olmuş elbetteki.. ( Alo! aseton varmı ) :Dhehe yalnız enver abi kıyakmış ;) fabrikada şart böyle duayenler..
birde apapcım böyle her dokunuşları artık resim cekelim iyi yapmışsın yaww makinaylamı cektin? şmdiye kadar yaptıklarımı böyle fotolayıp konular açsak bizde forumun duayenlerinden olcaz zaten cenker

tals

Mustafa SEVER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah sahibi gibi araçta duayen...

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
enver abi bizim hocamız ya,geleceğin enver hocası...erhan ekol olum(napçan?)makinayla çektim apap.az kaldı şu saatleri alalım bu hafta sonu yaz moduna bi geçelim yapçaz epeybi bişey adamın playı yaptık daha bizim plakanın siyahları duruyo.terzi kendi söküğünü dikemezmiş hesabı bizimkide

apapcım eksik yazmısım walla smdi okuyunca farketim. yaptıklarımızı yazcaktım anladın sen onu umarım...düzelttim :)

terzi kendi sokugunu dkemez katılıyommm ozaman iş başa düştü senin plakaları ben halletcem sözz :servis

dexterite

ERKAN SARIGÜL,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
apapcım eksik yazmısım walla smdi okuyunca farketim. yaptıklarımızı yazcaktım anladın sen onu umarım...düzelttim :)

terzi kendi sokugunu dkemez katılıyommm ozaman iş başa düştü senin plakaları ben halletcem sözz :servis
eyvallah apapçım saolasın

tUGRULL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyvallah apapçım saolasın

apapcım biz şimdiye kadar yaptığımız işleri ortaya döksek zaten... söylesene ne susuyon yaw :D
neyse bidaha nezaman yapıyoz :beer