Fluence rs

okan84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesekkurler bugun renault vites topuzunuda bulduk serkan arkadas sagolsun gonderdı onunda fotosunu eklerım

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Maşallah makina gerçekten çok hoş duruyor kazasız belasız güle güle kullanın:eyv

okan84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ufak bi güncelleme yapalım renault sport vites topuzumuzu aldık ayrıca bosse hoparlor kapak logolarımızıda aldık yenı 2015 fluence lerde mevcut ufak bı ayrıntı ama guzel bu arada led stop sıparısımızıde verdık bugun hayırlısıyla 1 aya elımızde olur
ZL505g.jpg
ZL50zk.jpg
YvdApD.jpg

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led stop'un takipindeyim..

stronger83

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tesekkurler araca coılower veya suankı spor yaylara 3 cm pres dusunuyorum bakalım havalar bırazdaha duzelsın kesınlesıcek
S.A. Öncelikle hayırlı olsun Maaşallahı var aracının ancak press yaptırma derim ben çünkü presten sonra yay kıranları gördüm benim tavsiyem tabi ;)

okan84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
S.A. Öncelikle hayırlı olsun Maaşallahı var aracının ancak press yaptırma derim ben çünkü presten sonra yay kıranları gördüm benim tavsiyem tabi ;)
tesekkurler pres konusunda okadar cekıncelı degıl neden dersenız ısının eglı bırı tarafından yapılırsa sıkıntı olmuyo cevremde cok arkadasım kullanıyo kırılma olayı yayı ısıtarak presleme olayında oluyor soguk preste bu tarz bı olay yasamazsınız

ozgur96

Mehmet YILDIZ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hay maşallah hayırlı olsun.Allah kaza bela vermesin keyifli sürüşler dilerim.:masallah

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah, kazasız belasız inşallah. güle güle iyi günlerde kullanın.

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni fluence led stop kullanmaya başladı onlardan tedarik edilebilir ama fiyati tuzlu olabilir

AytekLORD

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
PEXdE9.jpgkYVQ1D.jpgR6dAXR.jpg

Öncelikle hayırlı uğurlu olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Eski bir konuyu hortlattım farkındayım fakat yeni bir üyeyim forumda 4.5cm yayla ilgili bakınırken sizin konunuzu gördüm. Yay var dimi araçta?

Ekli dosyalar

• PEXdE9.jpg
    PEXdE9.jpg
    89.8 KB · Görüntüleme: 0
  • kYVQ1D.jpg
    kYVQ1D.jpg
    98.7 KB · Görüntüleme: 0