Fluence şanzıman Yağ Kaçırma Sorunu

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu yazıyı dikkate almanızı şiddetle öneririm. Teşekkurler Hsyin

Seyir durumunu etkilemez dediler bana.. 17.05.2012de gittim servise bu sorun için baktılar en sonunda çözüm buldular dediler pazartesi sbh 8de aracı yapalım(21.05.2012).. bnde pazartesi bırakcm aracı. hem bakımı hemde yağ kaçırma sornu yapılcak.. uzun sürüyormuş şanzmn yağ kaçrma olayı..

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Seyir durumunu etkilemez dediler bana.. 17.05.2012de gittim servise bu sorun için baktılar en sonunda çözüm buldular dediler pazartesi sbh 8de aracı yapalım(21.05.2012).. bnde pazartesi bırakcm aracı. hem bakımı hemde yağ kaçırma sornu yapılcak.. uzun sürüyormuş şanzmn yağ kaçrma olayı..

satış danışmanının önüne atın anahtarı ve renault müşteri hizmetlerini arayacagınızı onları şikayet edeceğinizi söyleyin.Size ikame araç vermek zorundalar garantili araç sonunda.Eğer yapamayız derlerse müşt. hizmt. arayarak durumu anlatın garantili aracınızla düşmüş oldugunuz durumu ve magdur oldugunuzu belirtin.Satış danışmanının ve atolye şefinin ve yetkili servisten şikayetçi oldugunuzu belirtin.bunları o danışmanın yanında yapın lütfen.

Haklarınızı öğrenin ve kendinizi ezdirmeyin.Ne demek ya olurmu öyle şey. Aracın şanzımanından yag kacacak p.tesi ye randevu verecek olmaz öyle şey. bu tür konular randevusuz hemen dikkate alınacak konular.Bunları o arkadaş bilmiyorsa ögretin ve danışmanın bu durumlardan haberinin olmadıgını nasıl adam yetiştirdiklerini de müşteri hizmetlerine sorun.Ve lütfen bunları yaparken servisin danışmanın ve şefin isim soyisimlerini bildirin.

Saygılar..

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar fluence bugun servise bırakldı.. Sabahın sekizinde bıraktım arabayı.. Bir sürü şikayetim vardı bakalım ne olcak.. 1seneside doldu bakımını yapacaklar 300tl indirimle beraber..

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkdaşlar aracımı servisten aldım.. Gerçekten süper oldu araç kilma koku yapardı düzgün hava gelmezdi şimdi çok güzel.. Şanzımn içinde bir sürü şey yapmışlar 1 aldğım günden beri herhangi bir yağ kaçırması yok.. Bakımınıda yaptırdım aracın.. Şuan sadece debriyajda boşluk var servisten çıktıkdan sonra farkettim biraz kullanıyım düzelir dedim bakalım düzelmesse getircem servise tekrar. Bu sefer araç ile epey ilgilendiler tabi yine HERŞEY NORMAL sözünü demeden yapamadılar. Bİ kaç güne kalmaz resimleri paylaşıcam forumda. Yeni araçlarda 5000km de yağ değşmesi gerekir dyor herkes ama servis bakımda değşir diyor. Arç bakımdan çıktıkdan sonra bir çok sıkıntım düzeldi araçla iligli olan. Değiştikleri tüm parçaların eskilerinide aldım servisten :D Şikayet edince epey ilgileniyorlar ama ustalar aynı kafada değişen bişey yok onlarada sert davranacan, iyi niyeti suistimal ediyorlar

Aracın 1 senelik bakımı (13484km) 300tl tutdu indirimli fiyatı..
Şanzıman sorununuda garanti içinde halletiler... Faturada 700tl civarında bir fiyat yazardı.. Tabi ücretsiz yaptılar.

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun umarım aynı sorunları bir daha yaşamazsınız.

dip not :
buluşmalarımızda sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız :aytuğ

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun umarım aynı sorunları bir daha yaşamazsınız.

dip not :
buluşmalarımızda sizide aramızda görmekten mutluluk duyarız :aytuğ

Trabzonda buluşma oluyorsa tabiki arkadaşım anında ordayım.. Forumdaki herkesede tşketmk istyorum bir çok konuyu sizlerin sayesinde çözüme ulaştırdım.

lordpozzo

Ünal BAL - TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bir dahaki buluşmada haberdar ederim fluence mizde olur :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hadi geçmiş olsun.. ayrıca debriyaj boşlugunuda zaman kaybetmeden götür derim. hatta servisten yeni çıktıgını bunun nasıl bir ihmalkarlık oldugunu mutlaka sorun. geçmiş olsun :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kaçaktan çok terlemeye benziyor