fluence ses sorunu

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende soğukken rolantide geliyor sol ön camın altında nereden geldiğini biliyorum ama yaptırmadım henüz hava sıcakken yok ses ve sadece rolentide geliyor

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu dizellerde olan bi sıkıntı sanırım benim aracımda maşallah hiç bi ses yok. çok şükür.

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bence kalite sorunu

FLUENS

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araba da 6000 km de ama camlar kapalıyken araç diesel olduğunu hissettirmiyor bana.

dou61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim araba da 6000 km de ama camlar kapalıyken araç diesel olduğunu hissettirmiyor bana.

camlar kapalıyken öylee valla bende fazla duymuyorum sesini.....geçenlerde araç 20000 bakımına girmeden önce bir ses geldiğini farkettim bende çok rahatsız etti beni yolda giderken çektim sağa durdum birde farkettimki sağ arka kapının içi yerinden çıkmış taktım yeniden aynı şey olunca zaten bakımada giriyordu onu söyledim hemen fitilini değiştirdiler arabanın direksiyon deriside değişti yani tmm parçaların çoğu yurt dışından geliyormuş işte iç aksam vs şeylerle ilgili olanlar burda türk ustalar topluyo yani neden gidip de bir mercedeste kapı fitili çıkmıo bu resmen kalite başka biş değil kalitesizmi araçlarımz tabiki okadrda değil ama burdaki adam misal veriyorum 10 liralık yapıştırıcı kullanıyorsa ordaki adam 50 liralığı kullanıyo

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
camlar kapalıyken öylee valla bende fazla duymuyorum sesini.....geçenlerde araç 20000 bakımına girmeden önce bir ses geldiğini farkettim bende çok rahatsız etti beni yolda giderken çektim sağa durdum birde farkettimki sağ arka kapının içi yerinden çıkmış taktım yeniden aynı şey olunca zaten bakımada giriyordu onu söyledim hemen fitilini değiştirdiler arabanın direksiyon deriside değişti yani tmm parçaların çoğu yurt dışından geliyormuş işte iç aksam vs şeylerle ilgili olanlar burda türk ustalar topluyo yani neden gidip de bir mercedeste kapı fitili çıkmıo bu resmen kalite başka biş değil kalitesizmi araçlarımz tabiki okadrda değil ama burdaki adam misal veriyorum 10 liralık yapıştırıcı kullanıyorsa ordaki adam 50 liralığı kullanıyo

arkdaşım direksiyon derise değişti demişşin ücretsiz mi oluyor bu. Benm arabanınki epey karardı. ücretliyse ne kdara değiştin ???

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
soyulduğu için bende değiştirdim kararma için servise sor üzret alınmadı yaklaşık 500 TL almaya kalksan

aozaslan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aracım 2011 fluence benzinli exreme.ilk yıl bakımına kadar içeri ses alma sorunu yoktu.ilk yıl bakımına girdim.sonra 500 km gittim. sanki hız 130 km geçtikten sonra araba daha fazla içeri ses alıyor.vites istiyor gibi hissettim.25 gün sonra tekrar 500 km gittim.içeri alınan ses daha fazla ancak bu sefer dördüdwe kışlık lastikti.servise gittim.20 km kadar gidip geldik.normal dediler.araçta motor kaputunda keçe yoktu.bir nebze faydası olur dediler.bende bugün taktırdım.birkaç gün içinde yola gideceğim.sonuzu yazarım.

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu keçe veya karter koruma gibi parcalar 10 binliralar verilen araclara neden konmaz arkadaş alırken 100 daha verelimde adam gibi keçesini tıpasını koyup versinler.