Fluence Sis Farı H kaç ?

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar led sipariş vericem ama h kaç oldugunu bilmiyorum kimisi h11 kimisi h16 demiş.
Aracım 2013 icon paket led sis alıcam h16 kodundakilerin lumenleri aşırı dusuk 1400 felan ama h11 kodundakiler led xenon ayarında lumenleride 8k felan aracına sis farı takan varsa bi yardım edebilirmi.
Ona göre sipariş vermek istiyorum..

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar led sipariş vericem ama h kaç oldugunu bilmiyorum kimisi h11 kimisi h16 demiş.
Aracım 2013 icon paket led sis alıcam h16 kodundakilerin lumenleri aşırı dusuk 1400 felan ama h11 kodundakiler led xenon ayarında lumenleride 8k felan aracına sis farı takan varsa bi yardım edebilirmi.
Ona göre sipariş vermek istiyorum..
H11 kardesim..ben inwels led h11 taktim 1sene oluyor neredeyse..memnunum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
H11 kardesim..ben inwels led h11 taktim 1sene oluyor neredeyse..memnunum

Araç kaç modelidi sizin 2014mu fark etmiyor değilmi h11 alsamda olur yani sonuçta siz takmışsınız h11
Bazı arkadaşlarda 2013 model ve ustune h16 takıyor o yuzden kafam karıştı h16 lumen degerleri aşırı dusuk aldıgınız urunun lınkı varsa atarmısınız bakmak ısterım..

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç kaç modelidi sizin 2014mu fark etmiyor değilmi h11 alsamda olur yani sonuçta siz takmışsınız h11
Bazı arkadaşlarda 2013 model ve ustune h16 takıyor o yuzden kafam karıştı h16 lumen degerleri aşırı dusuk aldıgınız urunun lınkı varsa atarmısınız bakmak ısterım..
Aracim 2014 touc plus.. n11den inwels led ampul diye aratirsaniz cikar..ben 2 takim h7 ve 1 takim h11 almistim..kisa uzun sis komple led ampul su an.

Emrecaglar99

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracim 2014 touc plus.. n11den inwels led ampul diye aratirsaniz cikar..ben 2 takim h7 ve 1 takim h11 almistim..kisa uzun sis komple led ampul su an.

çok teşekkurler yardımcı oldugun için..

Baymonster

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sol led ampul hafiften pır pır etmeye basladi bilginiz olsun :) henuz patlayan olmadi

Ucuz olandan mı almıştınız.
Fanlı led olanlardan takıcam bende

tanseler

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sislere led tavsiye etmem kisalarda bile ledler yagmurlu ve sisli havalarda çok basarisiz veya aydinlatmanin otoban gibi kuvvetli oldugu yerde yine basarisiz kaliyor. Gerci turk milleti olarak sisleri her daim amaci disinda kullandigimiz için sorun olmaz sanırım. Yine de gerekmedigi durumlarda kullanmayin lutfen kulagimiza kupe olsun diyelim..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Sislere led tavsiye etmem kisalarda bile ledler yagmurlu ve sisli havalarda çok basarisiz veya aydinlatmanin otoban gibi kuvvetli oldugu yerde yine basarisiz kaliyor. Gerci turk milleti olarak sisleri her daim amaci disinda kullandigimiz için sorun olmaz sanırım. Yine de gerekmedigi durumlarda kullanmayin lutfen kulagimiza kupe olsun diyelim..

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Aynı fikirdeyim lazım olduğu zaman LED sis lambaları önünüzü görmeye daha da engel olacak sadece uzun da kullanmak tan yanayım oda selektör de hızlı tepki sayesinde güzel oluyor [emoji4]

Keje46

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Led sisler sisli havada cok kotu gorus veriyor haklisiniz.. Ama gavur cok guzel goruntu veriyor :) patlasin bir daha ledlemiyecegim , halojene donecegim..coskun beyin dedigi gibi sadecr uzunlar yeter..