Fluence SportWay Yeni Fotolar burda !! Sıcakkkkk

kadirahsen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
siz daha renocu degilken ben bu janta hastaydım bilenler bilir :D tr ye geldi ama bu jantlarla degil eren :D tr deki hangi şey tamki.. hepsi biraz eksik biraz yarım .. parça çalmak meşhurdur memleketimde :( boldun jantlarını görmedinmi berbat bi bold jantı takmışlar.. Allah bilir asıl jantları o bile degildi belki .. Allah bilir..
:D boldu satın aldık.araç bursadan bayiye gelene kadar bakmadığım site kalmamıştı bold nasıldır diye ve hepsinde bu jantı gördüm öyle sevindimki..bayiye bi gittim jantı gördüm direk moralim bozuldu..belki farkındasınızdır kaç gündür jant derdine düştüm :D deidğin gibi ya orjinali harbidende o diildi :Dyada bunlar janttan anlamıyolar..

mehmet82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benim gördüğüm jantta farklıydı 17" çelik jant olduğunu söylediler bayide. kısmet olursa bende bold almayı düşünüyorum...

33su608

Mesut ARDIÇ
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok hoş özelliklede yan çıtalar eskisi gibi değil :)

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D boldu satın aldık.araç bursadan bayiye gelene kadar bakmadığım site kalmamıştı bold nasıldır diye ve hepsinde bu jantı gördüm öyle sevindimki..bayiye bi gittim jantı gördüm direk moralim bozuldu..belki farkındasınızdır kaç gündür jant derdine düştüm :D deidğin gibi ya orjinali harbidende o diildi :Dyada bunlar janttan anlamıyolar..

işin enteresan yanı ben aracı ilk aldıgımda servisten bu jantları extra olarak sipariş istedim bana tanesine 900 tl dediler takımı 3200 tl yapıyordu iptal ettim. gecen gun aradım bu jantı sordum maise bu seferde fluencenin boyle bir jantı tr de yok dediler hehe hehe bende resmi gönderdim sordular fransaya olmaz gelmez dediler hehe hehe ya iyice ucmus bu adamlar.