Fluence Süspansiyon Sorunu

serkan_yenidunya

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
pazar günü aynı sıkıntı bendede oldudu, mini kasisdi hızım max 40 dı sola dogru hafif virajda vardı aracı attıgını hissettim...

Megane-FU*

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski yararlı konuların güncellenmesi ..

faultless_61

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sayın arkadaşlar benim flue çukurlarda sağa sola beşik gibi aşırı zıplıyor. 1.5 dizel 85bg
servis sıkıntı yok diyor amortisörde ancak eskiden sertti o kadar yaylanmıyordu.

sizde durum nasıl. ayrıca araç sallanırken bütün kapılar esniyor acayip gıcırtı ses var.

aynı sorun benim araçda da var arkdşım doğanın içinde bile o kdar sallanmıyorum. Forumdaki ve başka servislerdeki arkdşlar lastiklrden olabiliceğini söylemişti. Kışın sertmi oluyormuş öyle bişeyler

darkzine_metal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yayları değiştirdim düzeldi lastik yanakları 60 onlarında etkisi var tahminim

zerqcool

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski yararlı konu günceli... flu nun internetteki ve broşürdeki teknik özellikler tablosunda süspansiyonla iligili herhangi bir açıklama ve ne tip süspansiyon kullanıldığı yazmıyor dikkatinizi çekti mi bilmem. ne yazıkki evime yakın bir yol üzerinde hemzemin geçit var ve her gün oradan geçmek zorunda kalıyorum. artık dayanılmaz bir hal aldı demir yolundan geçerken belimi kıracak şekilde sarsıyor araç. özellikle durarak yavaş yavaş geçiyorum. sanki traktör kasnağı koymuşlar araca son derece rahatsız edici. bundan önce honda civic im vardı aynı yoldan geçerken hiç rahatsızlık vermiyordu.konuyu maise ilettim cevap bekliyorum. geldiğinde paylaşırım..