Fluence tavan aydınlatma gözlük kapı ve bluetooth hoparlör

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
işlem tamamdır yaptım çokta güzel oldu bu arada reno altında aparat bırakmıştı bize parçaları oturtmak kaldı buşekilde olmasını isteyen arkadaşlara duyrulur döşemeyi bi güzel kestik ve yaptık

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş bagajı yaptırdığım zaman konu açıp resim bırakmıştım geçmiş konularda bulabilirsek bak ama bi ara çekip yinede bırakırım bi döşemeci ustasına gidersen tarif edersin bagajı bi güzel halıflexle kaplıyo demir felan kalmıyo ortada

rcp3457

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
onur arkadaşım bu temsili bir görüntümüdür yoksa uygulamayı bu denli şıkmı yaptın :)

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok hocam araçta sadece beyaz aydınlatma lambası ve hoparlör mevcuttu gözlük kısmı döşemeydi temsili resimler önce bıraktıklarım sonra ki 2 resimi dün yapıp kendim çektim yani orjinal oldu

sevdamin_nehri

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar bende bir Renault çalışanıyım düşünceleriniz yanlış Renault her aracı standart çıkarır yani Recep kardeşim bir tavan lambası için seri üretim olan tavan döşemesini değiştirmez yani business aracını rahatlıkla kesme biçme olmadan her tarafını privilage modele çevirebilirsin yıllardır bu prensipte çalışır Renault iyi forumlar

Sent from my iPhone using Tapatalk

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yanlış olan düşüncenin hangi kısmı orasını anlayamadım ben kesme biçme olmadan da demişsin ama tavan döşemesini bu aparata göre kesmeden bunu yapma şansın yok ki benim araç en fulu ama bi lamba ve bluetooh kulaklık harici tavanda bişey yoktu keşke yapmadan önceki resimlerinide çekseydim ama 2013 fluencelere baksanız olmadığını göreceksiniz

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet güzel olmuş ve çok yararlı olmuş ellerinize sağlık.İşlemleri yaparken fotoğraf çeke bildiniz mi?Yol gösterici olması açısından.

onurkan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yok işlem aşamasında resim çekemedim ancak önce lambayı söktük döşeme altında bu aparatın yerine geçmesini sağlayan tırnaklar varmı yokmu kontrolünü yaptık mevcut oluncada döşemeyi sonradan spariş verip aldığım bu gözlük kabına göre kesip yerine oturttuk hoparlör ve lamba kablo bağlantı soketlerinide takıp yerine yerleştirince işlem tamam oldu

Mirackutlu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Anladım çok teşekkürler gözlük kabının önündeki yuvarlak şey hoparlör mü o zaman