Fluence Teleflex-GFI Lpg Kiti

sin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
5000 Km'de olan Fluence model aracıma Teleflex-GFI Lpg kiti taktırdım. Aracım 1 yaşında olmasına rağmen hala 5000 kmde idi. Malum benzin fiyatları ve ekstradan lpg kiti takılı başka bir araç olunca benzinli olan az kullanılıyor :eek:

Şimdilik bir problem yok. Sadece Fransız arabalarında bulunan benzin göstergesindeki düşüş problemini yaşadım. Onuda ekstradan 50 TL lik benzin alarak gidermiş bulunmaktayım.

Aracımın performansında herhangi bir düşüş yaşamadım. Yokuş yukarı aşağı düz yol farketmeksizin benzinde aldığım performansı alıyorum. ( Aracım Fluence 1.6 105 Hp Tiptronik Vites)

Foruma katılalı epey oldu ancak yeni yazma fırsatı buldum. Bundan sonra da aracı sürdükçe deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım.

veeaaa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
fluancede zaten megane II motoru var lpg uyumlu ben fluanceme lpg taktıralı 1 yıl oldu daha hiç hata vermedi çokta memnunum şehir içi kmde 20 kuruş yakıyor uzun yolda ise 15 kuruşa düşüyor

sin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şehir içi 20 kuruş çok çok iyi bir değer. ben henüz ölçüm yapmadım. 1000 km sonra gerçek değerlerine ulaşacağını düşünüyorum.