fluence teyp sorunu yardım

secretagent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 icon aracım var. şöyle bir problem var. Araça bindim aracı çalıştırmadan teybi açınca ses çıkıyor ve teyp çalışıyor normal şekilde. Fakat aracı çalıştırdıktan sonra teybi acınca hiçbirşekilde ses çıkmıyor teypden her fonksiyonu çalışıyor fakat ses çıkmıyor. Araçta ses sistemi felan yok herşey orjinal. Bu sorun nedir acaba ?

Atsiz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
2014 icon aracım var. şöyle bir problem var. Araça bindim aracı çalıştırmadan teybi açınca ses çıkıyor ve teyp çalışıyor normal şekilde. Fakat aracı çalıştırdıktan sonra teybi acınca hiçbirşekilde ses çıkmıyor teypden her fonksiyonu çalışıyor fakat ses çıkmıyor. Araçta ses sistemi felan yok herşey orjinal. Bu sorun nedir acaba ?
Araç çalıştıktan sonra motor dinamosu çalışıyor. O sırada tesisatta bir kısa devre yada kopukluk olabilir. Bide teybi resetlemeyi deneyin açma kapama tuşuna uzun basılı tutarak yapılıyordu sanırım. Araç çalışırken bir deneyin ses gelecek mi.

secretagent

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
teybi fabrika ayarlarına aldım fakat yine aynısı oluyor değişen bişey yok.

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Merhaba aynı sorun bendede olmaya başladı 2 aydır. Siz çözebildiniz mi acaba?

bedrana34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar
Fluence aracımda yaklaşık 2 aydır yaşadığım bu sorunu bugün elektronikciye giderek hallettim.
Çok yere yazılmış sorulmuş ama malesef çözenler çözümü paylaşmamış.
Benim sağ 2 hoparlör patlak çıktı. Bu yüzden teyp sesi kesiyormuş.