Fluence Usb Girişi

Tr.Server1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mükemmel Olmuş Teypcide Bağlattıktan Sonra Video Paylaşımıyla Dahada Aydınlanabiliriz.

Buyur kardeş istediğin video

[video=youtube;lBDeKrzHuqI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lBDeKrzHuqI[/video]

Cagri_06

Çağrı ÇAĞLAR
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesekkurler harika bir sunum olmus gule gule kullanin..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Güzel olmuş, güle güle kullan...:eyv

mRsCeNic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu cihaz scenic 2001 için uygunmudur? arabada radyo kaset çalar var. kaset çalar çıkışına bağlamak gerekiyormuş, bu şekilde bağlayabilrsek direksiyon kumandası da aktif kalıyormu.

hakanunal

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar bu cihaz scenic 2001 için uygunmudur? arabada radyo kaset çalar var. kaset çalar çıkışına bağlamak gerekiyormuş, bu şekilde bağlayabilrsek direksiyon kumandası da aktif kalıyormu.

Cihazınızda aux girişi var ise yaptırabilirsiniz!

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yapılması gereken bir uygulama.:eyv

Tr.Server1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kasetçalarl teybe uygulanabilir kasetçalar iptal oluyor ama usta bi teypçi yapabilir anakarttan yapılıyor. kumanda aktif olurmu onunla ilgili bilgim yok.

Kill_them_all

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

[video=youtube;lBDeKrzHuqI]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lBDeKrzHuqI[/video]

Ses kalitesinden memnun musunuz acaba? benim kullandıgım farklı bir bluetooth alıcı var ama yinede ortalık kablo dolu, kablolardan tamamen kurtulmak için almayı düşünüyorum bunu ama bazı yerlerde sesin kaliteli olmadıgı ve düşük oldugu yazıyor. ses seviyesinden ve kalitesinden memnun musunuz

Tr.Server1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ses kalitesinden memnun musunuz acaba? benim kullandıgım farklı bir bluetooth alıcı var ama yinede ortalık kablo dolu, kablolardan tamamen kurtulmak için almayı düşünüyorum bunu ama bazı yerlerde sesin kaliteli olmadıgı ve düşük oldugu yazıyor. ses seviyesinden ve kalitesinden memnun musunuz

ses kalitesi bana göre gayet iyi.