excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abicim ben sana şöyle söyleyım
bu hafıza kartı illaki 2GB olmak zorundamı extradan alacagım kart....
AUX girişine bişi baglayın dio bunu yapmak zorundamıyım
bu hafıza kartının içerisine bu disturb klasörünümü ataagım yoksa o klasörün içerisinden de dosyaları cıkarmam gerekıyormu
orjinal sd kartımızı güncellemesek olurmu
ben MP3 yada VİDEO oynatmak istemiyorum sadece DiJİTAL KİLOMETRE çalışsın yeter ...

biraz sorum cok oldu ama :D kusura bakma
1- 2gb olmak zorunda değil 512mb-8gb aralığını destekliyor (tomtom live ise bu verdiğim link işe yaramaz; live için böyle bir program yok :) )
2- aux a birşey bağlamak zorunda değilsin. ancak cd-radyo-harici audio da bluetooth yerine aux u seçmelisin
3-dosyaları çıkaracaksın yani bilgisayarımı tıkladın kartı tıkladın disturb klasörü olmayacak; disturb un içindeki video audio vs. klasörleri ve diğer dosyalar olacak toplam 14 dosyaydı herhalde.
4-orjinal kartını güncellemsen olur ancak orjinal kartını bilgisayara sokupda sakın bu işlemleri yapma...eline alırsın sonra o kartı :p
5-digital km. dexsteği sadece mp3 çalarken verilmiş bir içerik olduğundan mp3 ü seçip oynatırsın; müzik istiyorsan radyo veya cd yi değiştririsin kaynağı sadece km. gözükür şarkı çalar ancak sen radyo veya cd den gelen müziği dinlersin.
6-est. biz bunun için burdayız :)

zassak

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşk ederim abi birazdan araca iniyorum tek tek deneyecim vallaha tomtom live felan bilmiyorum ben arac2011 model fluance dediklerini tek tek yapacagım bu arada aracın kartının yedeğini aldım :D kart bozulsa bile bi tane daha 2gb alır sallarım dosyaları içine :D tşk ettım olup olmadıgını bildirecegim :D

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu km olayını nasıl yapacağız bende güncelliyorum ama bişey olmuyor

excoupe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
TOMTOM 2 VAR. live mi yukleyeyim
dostum elma mı var sepette armutmu ben anlamadım... navigasyon cihazın tom tom mu? tom tom live

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç Renault Fluence. Orjinal TOMTOM VAR carminat oluyo galiba.SD kartı pc ye taktıgımda carminat yazıyo orda biyerde.Live i pc ye kursamda tanımıyor SD yi

bismillah22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm kardeş bende 2012 fluance var bende boyle yapmak istiyorum fakat olmuyor soylenenlerı yukluyorum tom player flan hafıza kartını takıyorum harıta bulunamadı yazıyor sagdece eger bı yardımcı olabılırsen cok sevınırım

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm kardeş bende 2012 fluance var bende boyle yapmak istiyorum fakat olmuyor soylenenlerı yukluyorum tom player flan hafıza kartını takıyorum harıta bulunamadı yazıyor sagdece eger bı yardımcı olabılırsen cok sevınırım

Hoşgeldiniz önce sizi ÜYE TANITIMLARI bölümünden tanımak isteriz :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel uygulama :eyv