DeVRaN25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sis farları H11 bildiğim kadarıyla.Onun dışında ben H7 olan normal kısa ampulleri değiştirmenizi önermem.Parkları ledli olanlarla değiştirin sislerde değiştirin isterseniz ama kısa farları ellemeyin .Nedeni
görüş mesafesi iptal olucak ve ayrıca kötü ve ucuz görünecek .Ben parklar için photon 8 ledli w5w T10 ampul almıştm.Onu tavsiye edebilirm.Bu aşağıdaki resimlerde sadece park lambaları var.

3led.th.jpg
[/URL][/IMG]
1led.th.jpg
[/URL][/IMG]

Tavsiyen için çok tşk ederim kardeşim. Park lambaların maşallah kısa farlar gibi yanıyor =) Araçta sadece Parkları ve sisleri beyaz yapma çabasındayım. Önerdiğin ürünü hangi siteden alabilirim ? Ayrıca Sislere Xenon taktıktan sonra herhangi bir arıza lambası yakıyomu ?

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece beyaz olsun istiyorsanız 6000K tam sizin için ideal olacaktır :)

DeVRaN25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sadece beyaz olsun istiyorsanız 6000K tam sizin için ideal olacaktır :)

Çok tşk ederim. Sisleri 6000 K olarak Sipariş Veriyorum. Marka olarak öneriniz varmıdır ? Son olarak Fluence Park Ampül Kodu Kaç ? H8 - H7 - H1 Olarak Satılmaktalar Dipli Dipsiz Diye. Ledli Çakarlı olarakta satılıyor. Bunlardan hangisini almam gerekli ? Çakarlı olanlar biraz daha ilgimi çekti ilk yaktığında normal yanıyor söndürüp tekrar yaktığın zaman yanıp yanıp sönüyor. Böyle bir park ampülü aracım için uygun olurmu Üstadlar ?

Meqancı

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim marka olarak önerim yok , şahsen marka takıntısı olan biri değilim bende bu pazar sislere 30.000K xenon çaktım normalde marka fiyatlar 200-300 den aşağı değil ben sahibinden.com dan 70 tl ye aldım 2 yılda garantili ve faturaları resimleri profilimde var bakmak isterseniz bakın ama size tavsiyem marka önemli değil 70-100 tl arasındaki xenonlar işinizi görecektir ancak garantili olmasına dikkat edin.. park ampül konusunda fluence ci abilerimiz yardımcı olacaktır..

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok tşk ederim. Sisleri 6000 K olarak Sipariş Veriyorum. Marka olarak öneriniz varmıdır ? Son olarak Fluence Park Ampül Kodu Kaç ? H8 - H7 - H1 Olarak Satılmaktalar Dipli Dipsiz Diye. Ledli Çakarlı olarakta satılıyor. Bunlardan hangisini almam gerekli ? Çakarlı olanlar biraz daha ilgimi çekti ilk yaktığında normal yanıyor söndürüp tekrar yaktığın zaman yanıp yanıp sönüyor. Böyle bir park ampülü aracım için uygun olurmu Üstadlar ?

Parklara dipsiz ampul uygun oluyor.Kısalarda da H7 kullanılıyor.Çakarlısı normalı sizin zevkinize kalmış dipsiz olduktan sonra sorun yok :)

DeVRaN25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Parklara dipsiz ampul uygun oluyor.Kısalarda da H7 kullanılıyor.Çakarlısı normalı sizin zevkinize kalmış dipsiz olduktan sonra sorun yok :)

Park Ampülünün Kodunu Bilen Varmı Üstadlar ?

onurphl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Park Ampülünün Kodunu Bilen Varmı Üstadlar ?

Park ampulünün kodu olmaz,dipsiz ampül diye geçer kardeşim...Tavsiyem çakarlı falan almaman şahin gibi olmasın güzelim fluence ama tabii ki tercih sizindir...Kelvin değerine gelince 6000 K yolda tam beyaz görünüyor maviye çok çok az da olsa çalıyor benim tavsiyem şu olur ki en kısa zamanda kendia aracıma uygulayacağım.Sislerine ve kısa farlarına 5000 K xenon tipi ampul, uzunlara osram night breaker performans ampulü parklara ve plakalara da Photon marka 5000 K dipsiz ampul...Sonuç kısaları da sisleri de parkları ve plakaları da aynı ton da ışıklandırma, kısalardan kaynaklanan kötü hava koşullarındaki açığı kapatmak içinde uzunlarda performans ampulü kullanarak elde edilen güvenlik ve görünüm.Marka olarakta tavsiyem Philips, uzunlara takacağın ampul içinse Osram.Tercih sizindir.

DeVRaN25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş