Fluence Yakıt Tüketimi İle İlgili Bazı Sorular

cennker82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar konu dışı fakat sizin araçlarda da edc'ler için söylüyorum 1'den 2'ye 2'den 1'e geçerken sarsıntı ve sesli geçiş oluyor mu :D

muzi3535

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi daha dün dedim :D:D:D

cennker82

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren hocam senin araç 2015 belkide bu hatayı düzeltmiş olabilirler..
Forumlarda araştırdım çok kişi bu konudan şikayetçi..Herkes ayrı bir kafa karıştırıyor..Geçenlerde Renaultta satış sorumlusu bir arkadaşla görüştüm fikir alma adına ondada 2012 edc var bana şanzıman değişmesi lazım dedi beyin kanaması geçirecektim yemin ederim..
Bu konu benim araştırdığım kadarıyla 2012'ye kadar olan edc'lerin çoğunda var ve normal şanzıman bunu kararsız kaldığı zaman yapıyor deniyor..
Çünkü üst devirlerde geçerken problem olmuyor aynı şekilde yavaş yavaş değil ani duruşlarda vites düşerkende problem sarsıntı ve sesli geçiş olmuyor..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evrenbaskan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evren hocam senin araç 2015 belkide bu hatayı düzeltmiş olabilirler..
Forumlarda araştırdım çok kişi bu konudan şikayetçi..Herkes ayrı bir kafa karıştırıyor..Geçenlerde Renaultta satış sorumlusu bir arkadaşla görüştüm fikir alma adına ondada 2012 edc var bana şanzıman değişmesi lazım dedi beyin kanaması geçirecektim yemin ederim..
Bu konu benim araştırdığım kadarıyla 2012'ye kadar olan edc'lerin çoğunda var ve normal şanzıman bunu kararsız kaldığı zaman yapıyor deniyor..
Çünkü üst devirlerde geçerken problem olmuyor aynı şekilde yavaş yavaş değil ani duruşlarda vites düşerkende problem sarsıntı ve sesli geçiş olmuyor..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hocam ağabeyimde 2011 Fluence Dynamique 1.5dCi EDC 110HP var. Onda da bahsettiğiniz gibi bir sorun olmuyor.