Fluence yay ve edc kalkiş sorunu

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar yeni üyeyim. Fluence dci dynamique EDC aracım var herhangi bir extrası yok nav. dan başka.

1. Araca yay takmayı kesinlikle dusunuyorum.Daha önceki focusumda h&r kullanmıstım ama bunlarda nekadar kullanıslı bilmiyorum.Sert olsun istemiyorum.Sadece goruntude bir dusus ve yol tutusu artsın istiyorum.ama çok modifiyeli bir goruntu olsun istemiyorum.sanki orjinalmişcesine bir alçaklıktan bahsediyorum.(varsa yay takılmış foto sevinirim)

2.durur pozisyonda vites D konumunda iken.Gaza basmadan frenden ayagımı cektigimde araç silkemele sekme arası bir şekilde kalkıyor.bunu geri viteste yapmıyor. ne diyorsunuz bu konulara ? Forum kullanmayı da çok iyi bilmem.hatam olduysa kusuruma bakmayın

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Fluence Takım Kaptanının aracında yay var,onunla irtibata geçip güzel bir yay alabilirsin...
EDC yani yarı otomatik şanzımanlı araçlarda gaza basmadan aracı kaldırmamak gerekiyor,aracının 240 nm olan torku yüzünden araç sen gaza basmasanda bir kuvvet uyguluyor lakin bu aracın harekete geçmesine yetecek kadar olmuyor ve araç silkeleme benzeri bir hareket yapabiliyor,gaz pedalına hafif basarak kaldırmayı dene...

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Diğer arkadaşlar böyle bi sorun olmadığını belirttiler ama bilmiyorum bukadar iddialı bir şanzıman neden yapar boyle birsey.geri viteste yapmaması da enteresan tabi