Fluence Yeni Nesil LED Xenon Aydınlatma Uygulaması

okan84

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet guzel bı uygulama bende az once sıs farları ıcın led sıparısı verdım bunada el atmak gereklıymıs baya guzel olmus

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzunlara olurmu acaba.. Bixenon benimki. Uzuna koysak dehset olur

esatglc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Uzunlara olurmu acaba.. Bixenon benimki. Uzuna koysak dehset olur
kardeşim tam anlayamadım ben. Aracın fluence ama mercekli paketlerden sanırım. onların da uzunları sarı halogen yanıyor diye biliyorum. Ben uzunlara koydum zaten. Marka model yada resim koyabilirsen ben yada abilerimiz yardımcı olabilirler...

Aykut_25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim tam anlayamadım ben. Aracın fluence ama mercekli paketlerden sanırım. onların da uzunları sarı halogen yanıyor diye biliyorum. Ben uzunlara koydum zaten. Marka model yada resim koyabilirsen ben yada abilerimiz yardımcı olabilirler...
KOnuyu tekrar okuyunca yanlış anladığımı anladım. Evet dediğin gibi uzunlarda ve gayet güzel...

BaselTuning

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet güzel olmuş ama uzağı aydınlatma konusunda (gece karanlığında ilerlerken olan videonun son bölümü) orjinal uzun far ampulleri gibi değil sanki.

esatglc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
KOnuyu tekrar okuyunca yanlış anladığımı anladım. Evet dediğin gibi uzunlarda ve gayet güzel...

Ben kısa farlarım içinde sipariş vermiştim ama far şapkası nedeniyle sığmadı ve uzunlara takabildik sadece. Aslında böyle daha iyi bile oldu. Düşünen arkadaşlar varsa elimde 1 set mevcuttur

esatglc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Gayet güzel olmuş ama uzağı aydınlatma konusunda (gece karanlığında ilerlerken olan videonun son bölümü) orjinal uzun far ampulleri gibi değil sanki.

Birkaç abimiz de aynı şeyi söyledi fakat şöyle izah ettim. Çektiğimiz kameraler profesyonel olmadığı için ve belirli kelvin noktalarını daha iyi çektikleri için böyle bi yanılgı mevcut. Dediğim gibi ışığı biraz yayıyor fakat aydınlatma gayet tatmin edici ve başarılı...

ersundogan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunları takarken farın arkasındaki kapak oturmaz. Orayada alternatif bişeyler düşünmek lazım.

esatglc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bunları takarken farın arkasındaki kapak oturmaz. Orayada alternatif bişeyler düşünmek lazım.
Gardesim fluence de sıgıyor. Ancak kablo nedeniyle kapak kapanmayınca kablo capı kadar kapagı ortadan delerek kablo yerlestırme ıslemını uyguladım. Herhangı bı sıkıntı yok