Fluence Yeni Nesil LED Xenon Aydınlatma Uygulaması

esatglc

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar selam. Forumda pek aktif olamasam da yaptığım bu uygulamayı sizlerle paylaşmak istedim. Bildiğiniz gibi mercedes audi v.s lüks araçlar bi xenon aydınlatma sistemi kullanmakta ve açıkcası hepimiz seyir halinde arkadan gelen flaş gibi çakan sellektörlerden çok imreniyoruz ve bi "noluyo lan " durumu oluyor :) Bi-xenon hazzı yaşatan led teknolojisini fluumda uyguladım. Vİdeosunda detaylı çektim. Yol aydınlatması el foto makinesiyle çekildiği için pek net çıkmamış ve aydınlatmıyor gibi algılandı. Aydınlatma gayet tatmin edicidir. dileyen aydında ziyaretime gelebilir :)

Uygulama videosu:
https://www.youtube.com/watch?v=St6V83c4lO8

Ayrıca ben iki adet sipariş vermiştim. Hem uzun hem kısalara. Ancak kısa farların içinde far şapkası olduğu için led far sığmadı ve sadece uzunlara uyguladım iyi ki de sığmamış böyle daha bir güzel oldu.hihiElimde 1 adet fazla setim mevcut. Aynı ürün türkiyede satışta ve ortalama fiyatı takım 360 Tl. ama ben 290 tl ye vericem elimde kalmasın düşüncesiyle. Dediğim gibi düşünen arkadaşlar bana özel mesajdan ulaşabilirler.Herkese iyi forumlar...:cool: