nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracınızı yıkarken kendi adıma önerecegim 3M , Meguiars ve Sonax ürünleri.. Lastik parlatma işinde Sonaxın uzun tüp içinde lastik köpüğü var mutlaka denemelisiniz.. Hızlı cilada elbette 3M öneririm naçizane.. Mümkünse eldiven süngerle ve Sonaxın cilalı şampuanıyla yıkanmalı..Kurulama ise UBER Havlu ile olmalı... Meguiarsın ürünleride 3M kadar kalitelidir.. Tavsiye ederim.

Yıkarken ise kulakları cınlasın Ayberkin dediği gibi çift kova tekniğini uygulayabilirsiniz çok başarılı sonuclar elde edersiniz...
ankarada nereden temın edebılırım bu urunlerı? :S bırde cıft kova teknıgını hıc duymadım :S nasıl oluyormus :soru

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
maşallah çok yakışıklı olmuş :)

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallahı var kardeşim,beyaz renk bu araca çok yakışıyor...:eyv

evet abıcım ben beyaz prıvılenge ıstemıstım fakat prıvılenge nın beyazı ellerınde olmadıgı ıcın mecbur dınamık almak zorunda kaldık :S :(

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ankarada nereden temın edebılırım bu urunlerı? :S bırde cıft kova teknıgını hıc duymadım :S nasıl oluyormus :soru

Çift Kova Tekniğini bilmeyenler için Tekrar Hatırlatıyorum:

Arac tazyikli su ile yıkanır sonra üstüne köpük atılır.Tekrar su ile köpük indirilir ondan sonra bir kovada şampuan bir kovada temiz su olur.Mikrofiber eldiveni şampuana daldırılır arabanın tek parçası yıkanır(çamurluk yada kapı yada tampon fln) ondan sonra eldiven temiz kovada su ile durulanır tekrar şampuana batırılır tekrar aracın bir parçası şampuanlanır tekrar eldiven temiz suda durulanır bu şekilde bütün araç parça parça şampuanlanır.Bunun amacı arabayı olabilen en az kılcal çizikle yıkamaktır.

Bu ürünleri bulacağınız yerlerin isimleri:

Hızlı Cila, Araç Bakım Temizlik Ürünleri, Meguiars, Sonax, 3M, Elwax, Arexons, Guex, Turtle Wax, G max, HighGenic adresinden...

Muhtelif benzinliklerden...

Şaşmazdan

3M için ayrıca : 3er otomotiv
Sonax için: Sonax aydoğanlar
Meguiars için: Meguiars Ankara

Son düzenleme:

nurettinipek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çift Kova Tekniğini bilmeyenler için Tekrar Hatırlatıyorum:

Arac tazyikli su ile yıkanır sonra üstüne köpük atılır.Tekrar su ile köpük indirilir ondan sonra bir kovada şampuan bir kovada temiz su olur.Mikrofiber eldiveni şampuana daldırılır arabanın tek parçası yıkanır(çamurluk yada kapı yada tampon fln) ondan sonra eldiven temiz kovada su ile durulanır tekrar şampuana batırılır tekrar aracın bir parçası şampuanlanır tekrar eldiven temiz suda durulanır bu şekilde bütün araç parça parça şampuanlanır.Bunun amacı arabayı olabilen en az kılcal çizikle yıkamaktır.

Bu ürünleri bulacağınız yerlerin isimleri:

Hızlı Cila, Araç Bakım Temizlik Ürünleri, Meguiars, Sonax, 3M, Elwax, Arexons, Guex, Turtle Wax, G max, HighGenic adresinden...

Muhtelif benzinliklerden...

Şaşmazdan

3M için ayrıca : 3er otomotiv
Sonax için: Sonax aydoğanlar
Meguiars için: Meguiars Ankara

bundan sonra bende bu sekılde yıkarım ınsallah :) bu urunlerıde en kısa surede edınecegım tesekkur ederım verdıgın bılgıler ıcın abıcım..

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bundan sonra bende bu sekılde yıkarım ınsallah :) bu urunlerıde en kısa surede edınecegım tesekkur ederım verdıgın bılgıler ıcın abıcım..

Rica ederim..Bunlar ince ama önemli detaylardır... Bizde bunları abilerimizden ( örn. onur2ran ) , kardeşlerimizden ( örn. Ayberk ) ögrendik.. Onlarada burda senin sayende bende teşekkur ediyorum..

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Froumun en canlı kanlı fluence'si bence kazasız belasız kardeşim.... :kahve