Fluence'nizin En Çok Beğendiğiniz Fotoğrafları

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi jant kapakIarı cok kötü duruyo acilen jant lazım

orjinal çelik jantlar 16 inç bizim teneke jantlarda 15 inç kubilayınki 8 bindeki bir araç o yüzden o jantları çöpe atmak yazık olur benim içinde öyle 50 bine geldi sayılır kış lastiği takıldığı için fazla km görmemiş diş derinlikleri gayet iyi derecede bitince ahmet veysel in jantlarından düşünüyorum

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
600 e de buldum ama lastikler yeni sayılır bitmesini bekliyoruz :)
Film de şart bide bence kapılarda ki çıtaları araç rengine boyatın

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Film de şart bide bence kapılarda ki çıtaları araç rengine boyatın

boş bir araç için her şey şart malum baba aracı olduğundan böyle modifikasyonlara pek sıcak bakmıyor kendi aracım olsaydı bir çok şey alırdım :)

AhmetVeysel53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
boş bir araç için her şey şart malum baba aracı olduğundan böyle modifikasyonlara pek sıcak bakmıyor kendi aracım olsaydı bir çok şey alırdım :)
Film,cam rüzgarlığı,sis farı ve xenon bunlar bence pek aşırıya kaçmadan arabayı güzel gösterecek şeyler.

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Film,cam rüzgarlığı,sis farı ve xenon bunlar bence pek aşırıya kaçmadan arabayı güzel gösterecek şeyler.

haklısın :eyv

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Buda bizden olsun :)
np1n.jpg

mj8b.jpg

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal çelik jantlar 16 inç bizim teneke jantlarda 15 inç kubilayınki 8 bindeki bir araç o yüzden o jantları çöpe atmak yazık olur benim içinde öyle 50 bine geldi sayılır kış lastiği takıldığı için fazla km görmemiş diş derinlikleri gayet iyi derecede bitince ahmet veysel in jantlarından düşünüyorum
Jant+ lastiklerimi satıyorum . 750 tl fiyatıdır :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Jant+ lastiklerimi satıyorum . 750 tl fiyatıdır :)

şuan düşünmüyoruz dediğim gibi elimizdeki lastiklerin bitmesi gerekiyor o lastikleri çöpe atamam :)
ben de aldım şu semerkand ambleminden fakat sizinki gibi zarif değil bayağı büyük ve dıştan yapıştırma olduğu için altına eşantiyon koku koyup camın kenarına sıkıştırdım aynısından bulsam aynı yere takardım vallahi güzel durmuş :) bu arada ledler kaça mal oldu?

MNaFi_AYDIN

Muhammed NaFi Aydın,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
şuan düşünmüyoruz dediğim gibi elimizdeki lastiklerin bitmesi gerekiyor o lastikleri çöpe atamam :)
ben de aldım şu semerkand ambleminden fakat sizinki gibi zarif değil bayağı büyük ve dıştan yapıştırma olduğu için altına eşantiyon koku koyup camın kenarına sıkıştırdım aynısından bulsam aynı yere takardım vallahi güzel durmuş :) bu arada ledler kaça mal oldu?
Kendim yaptım ledleri :) semerkand amblemi bende bolca var yakınsanız verebilirim :)