VOLKANSEVİ

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servistemi takıldı servis dışındamı bilgi alabilirmiyim

Hocam orjinalinde sadece navigasyon var necvox ise multimedya paket ve gece görüşlü geri vites kamerası var özellikleri şunlar

EKRAN
: 7 High Definition TFT LCD 16:9 Dokunmatik Ekran
ÇÖZÜNÜRLÜK
: 800*480 Çözünürlük
PIP (Picture in Picture)
: Var
VIRTUAL CD CHANGER
DUAL ZONE
GPS NAVİGASYON
TV TUNER
DESTEKLENEN FORMATLAR
: DVD/DIVX/VCD/CD/MP3/MPEG4/CD-R/WMA/JPEG
USB
SD / MICRO SD
: Mikro SD (4 GB)
iPOD
BLUETOOTH
KIZILÖTESİ
DAHİLİ HAFIZA
: Yok
SES ÇIKIŞ GÜCÜ
: 4 X 45w
SUBWOOFER OUT
EQ MODU
: 7 Değişik EQ Modu
RDS
RADYO KANAL HAFIZASI
: 24
TUŞ TAKIMI RENGİ
: Beyaz, yeşil
DİREKSİYON KUMANDASI UYUMU
GERİ VİTES KAMERA GİRİŞİ
TÜRKÇE OSD
UZAKTAN KUMANDA
DİĞER ÖZELLİKLER
: Ekran logosu yaratabilme

cagatay53

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende orjinali var eğer necvox alacak olan varsa alsın benimkini verebilirim orjinal isteniyorsa illa =)

savasozz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar geçen hafta serviste gördüm.1600 tl dediler.

ahmetakkol

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kocaeli de servis 1500tl ye kadar düştü. 6 taksite kadar da bölebiliyor. bi kaç ay sonra bende taktırmayı düşünüyorum resimlerde güzel gözüküyo.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar hatırlatmakta fayda var.. servisteki navigasyon kitinde geri görüş kamerası ve tv bulunmamakla beraber destekledigi format sayısı az bu sebeple diger servislerin kullandıgı benimde kısmetse ay sonu taktıracagım necwox u düşünebilirsiniz koltuk başlarına da taktırabilirsiniz. servis koltuk başı yapmıyor bunuda hatırlatmak isterim.

thermodynamic

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazı baya inceledim güzel gözüküyor. O kırmızı beyaz renk seçeneği şeklinde yani kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca resim içinde resim özelliği sayesinde film izlerken navigasyon vs görüntüleyebiliyorsunuz o da çok işlevsel olmuş. Ancak merak ettiğim bi konu var. Araç içerisinde sıcaklık göstergesi bulunmaktaydı şimdi nerede o? Var mı ya da? Cihaz kapalı araç çalışıyorken ki görüntüsü nasıl? Bu konularda aydınlatırsanız sevinirim.

EVREN TOPCU

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cihazı baya inceledim güzel gözüküyor. O kırmızı beyaz renk seçeneği şeklinde yani kendiniz ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca resim içinde resim özelliği sayesinde film izlerken navigasyon vs görüntüleyebiliyorsunuz o da çok işlevsel olmuş. Ancak merak ettiğim bi konu var. Araç içerisinde sıcaklık göstergesi bulunmaktaydı şimdi nerede o? Var mı ya da? Cihaz kapalı araç çalışıyorken ki görüntüsü nasıl? Bu konularda aydınlatırsanız sevinirim.

bu uygulamamı en son sıraya aldım malesef. Şuanda coilover projem var takınca beraber görürüz :) Ama benim düşüncem sıcaklık derecesini yine gösteriyordur.