FN CLİO da artık benzine veda etti, yaşasın LPG-POWER:)

karado

Murat ŞATIRLAR-BORNOVA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet abilerim, kardeşlerim. 4.20 tl olan benzinin litre fiyatı ve 1.87 lere kadar düşen lpg fiyatına maalesef biz de dayanamadık ve bugün izmir de ZAVOLİ marka lpg dönüşümüzü gerçekleştirdik. fiyat olarak 1400 TL / 10 taksit olarak montajı tamamladık. araçla henüz fazla yol yapmamama rağmen ilk izlenimlerim olumlu yönde. tabi aracı rampalarda ve de klima faalken de test etmek gerek.
sadece hoşuma giden 20 tl gazcıya verdim tanka gaz doldurmuşlar, ben de dönerken AYGAZ a uğradım ve depoyu 30 TL ilave yaparak fulledim, ne diyim 50 TL BENZİN ALINCA MUTLU OLURDUM ŞİMDİ AYNI FİYATA simit tankı doldurunca hoşuma gitti, eski aracımız uno varken en son LPG almıştım, inşallah bu kararımız bizi üzmez, pişman olmayız, hakkımızda hayırlısı, neyse artık 140 yerine 100 le gideriz, 15 dakika geç gideriz ama daha uzun yolu daha düşük maliyetle katederiz, yakıt değerlerini ara ara paylaşıcam, yorumlarınız benim için yol gösterici olucaktır:)
bir de melih, yine kanıma girdin o kadar düşük maliyetlerle o kadar yol yaparsan izmir de benzinli araç kalmıyacak bu gidişle:):):)

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun Murat, dayan dayan bir yere kadar demi...:D

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Hayırlı olsun Murat abi bir benzinciyi daha kaybettik :D

murat savcı

EL 3690/Megane ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun lpg power Benzinliyi kapıya sürmem diyo babam.Ya dizel ya lpg olucak :)

Burock

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu benzin fiyatlarından sonra en mantıklı yapılan hareket. Hayırlı olsun, uzun yıllar sorunsuz binersiniz inş. ;)

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun..

borina57

Uğur DAVAS,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
uzun yıllar bende sözümden dönmedim lpg takmam die.yine takmadım ama dizele geçtim.sonra anladım ki.motor önemli değil benzinli arabaya binen adam zengin demektir abi.artık gezebiliyorum çok şükür :D .sizede haırlı olsun umarım sorunsuz binersiniz.

Mert Koç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi niye korkutuyosunuz gezemiyorum falan diye :D Araba alıcaz iyice gözüm korktu,alışmışız çünkü dizele :D

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Paşa hayırlı olsun tekrar. Merak etme LPG sana iyi gelecek. Rahat gezeceksin, psikolojin düzelecek :aytuğ