Foam Lance köpük ziyafeti :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Banada lazım bu setten...

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Makina olarak karcherin sonu 5 ile biten serilerinden başlamak lazım en düşük çünkü motorları soğutma sistemli..köpük olayıda foamlance ve güzel köpüren oto şampuanı.. Serkanın kullandığı pa foamlance italyan malı olması lazım iyidir birde autobrite fl var oda iyi ama yurtdışından almak gerekiyor. Şampuanda dls 125-150 güzel köpürür güzel temizler ph 11-12 dir. Araçta wax var waxı 3-4 yıkamada söker atar kuvvetli şampuanlar. Araçta wax varsa ph nötr şampuan kullanmak lazım onlarında temizleme gücü zayıftır..

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Makina olarak karcherin sonu 5 ile biten serilerinden başlamak lazım en düşük çünkü motorları soğutma sistemli..köpük olayıda foamlance ve güzel köpüren oto şampuanı.. Serkanın kullandığı pa foamlance italyan malı olması lazım iyidir birde autobrite fl var oda iyi ama yurtdışından almak gerekiyor. Şampuanda dls 125-150 güzel köpürür güzel temizler ph 11-12 dir. Araçta wax var waxı 3-4 yıkamada söker atar kuvvetli şampuanlar. Araçta wax varsa ph nötr şampuan kullanmak lazım onlarında temizleme gücü zayıftır..

aynen dogru soyluyorsun hocam 3-4 yıkamada soker zaten dls 125-150 genel olarak kış şartları ıcın uretılmıs sampuandır
atas proteo daha az kir sökücülüğe sahiptir ben genelde araba tozluysa ve yıkıycaksam proteo kullanıyorum
yagmur sonrası dls 125 ıyı gelıyor :)
gtecniq ürünlerini uygulamadan önce güzel bi köpük banyosu içinde chemical guys maxi suds II almayı dusunuyorum

Eline sağlik imrendim vallahi yer musait olsa bu tarz makina alirim lakin hem evin kati hemde garaj pek musait degil :(
eyw kubilay saolasın benimde ev şartlarında çok imkansız bu tarz şeyler o yüzden işyerimin önüde kapalı mekanıda çok uygun bu işler için o sebepten çok iyi oluyor :)
Banada lazım bu setten...
alalım Mustafa abi çok maliyetli birşey değil senin işyeride uygun :)