Folyo kaplama sonrası ruhsata işletme !

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu folyonun fiyatları nedir peki ? mesala mat beyazla sedefli mat beyaz fiyatı değişirmi ? 1000tl varmıdır folyo kaplama? sitede ist. tarafında folyo kaplatılacak tanıdıgı olanda varmı acaba :D

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bide benim araç beyaz sedefli mat beyaza kaplatsam ruhsata işletmeye gerek kalmaz heralde sonucta beyaz :D dorumudur ?

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
madfroster ben 500 tl ye folyo yaptırıyordum 1 sene öncesine reklamcı arkadaşım cokbenim.. ilgilenirsen senin için zorlayabilrimm..! bende yeni alıcagım arabayı kırmızı yapcam sedefli..!

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
eyw kardeşim haberleşiriz ilgin için saol ne alıcaksın araba bu arada ?

Asalet

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yine cabrio alıcam hatta varsa tanıdık birileri.. ucuz yollu megane cabrio hemen alabilirim..! yada tavsiye ediceginiz..!

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
22 mtre kare ortalama bi araca gidiyo bunnda toptan fiyatı 250 300 tl arasında markadan markaya fark elbette var :) sabırlı biriyseniz kendiniz kplayabilrsinz sanayide arkadaşımn aracını biz kapladık ufak tefek kaplancak yerlerdede yardımcı alabilrm baya elim yattı bu işe yani ama bidaha komple araç kplamm toplam 6 gün sürdü sadece geceleri çalıştık ve araç 7 gün dükkanın güneş görmeyen biyerinde yattı sabahları bide branda çektik toz faln gelmesin diye güzel oldu daha kavlama atma faln olmadı gecen sene yaz sonunda yapmıştık çok yorucu ve büyük sabır isteyen bi iş (cam filmi kaplamak bana göre daha zahmetli ünal abi:) ruhsat konusunu bilmiyorum biz aracı aynı rengin mat olanına kapladık